Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok letölteni a Play...

Nem tudok letölteni a Play Áruházból! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Bármit próbálok letölteni, nem sikerül, mindig ezt írja ki: "Hiba a(z) [akalmazás neve] letöltése közben. Nincs elég hely az eszközön.".

Megnéztem, hogy mennyi helyem van még, az SDkártyán és a telefon memóriáján is, és simán elférne. Nem értem mi lehet a baj.

Segítsetek, fontos!



2014. aug. 27. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt sok dolog előhozhatja. Lehet hogy csak újra kell indítani a telefont. De azt is megpróbálhatod hogy a telefon beállításainál bemész az alkalmazás beállítások közé, kikeresed a play áruházat és törlöd az alkalmazás adatait, meg az alkalmazás frissítéseit. Nyugi, majd lefrissíti vissza magát.

Vagy esetlek ugyanitt, csak nem a letöltött alkalmazásoknál, hanem az összesnél kikeresed a Letöltés nevűt, megnézed hogx tiltva van e. Ha igen akkor feloldod, ha nincs akkor tiltod, utána feloldod. De ha jól tudom, ez csak 4.0-tól működik.

2014. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos százaléknyi helynek lennie kell a telefonon memorián a biztosnágos mükődés érdekében.. hiába látsz még mondjuk 300mega helyett, azt ő már úgy veszi, hogy tele van
2014. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy 4.0.4-es az Android, SDkártyán pedig még 10GB szabad helyem van.
2014. aug. 27. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Az mindegy mert elsődlegesen a telfon memóriára rakja, vagyis akarja tenni
2014. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megoldódott, csak takarítani kellett kicsit.:)

Köszi a válaszokat.

2014. aug. 28. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!