Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig tart a hűségnyilatkozatom?

Meddig tart a hűségnyilatkozatom?

Figyelt kérdés

2011.11. Hó -ban kötöttem 2év hűséget menedzser 10000 tarifàra. 2012.09. Hónapban bónuszpontra hoztam ki telót 2 év hųségre. Amit nem tudok hogy most jàr le vagy jövőre?

Màsik dolog vàltani szeretnék All in 9990 es csomagra akkor kapok kedvezményesen telót?



2014. aug. 28. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem váltasz All in-re akkor szeptemberben jár le a 2 éved, de ha váltasz, akkor megint 2 év lesz és akkor 2016-ban fog lejárni.
2014. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha vannak pontjaid, akkor kaphatsz kedvezményt a telefonokra gondolom.
2014. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Számolni tudsz, ugye? 12+2=14.

Szeptemberben lejár a két év. Az én szolgáltatómnál már előtte 3 hónappal újíthatok előfizetést. Olyan készülékkel és olyan előfizetéssel, amilyennel akarom az ajánlatokból.

2014. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudok számolni, csak nem tudtam hogy az előző hűség lejártához kell 2 évet adni vagy ahoz amikor vállaltam az újabb 2 évet.
2014. aug. 28. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!