Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilszolgáltatók lehúznak,...

A mobilszolgáltatók lehúznak, vagy tényleg nem megoldható technikailag, hogy az egyenlegünkkel telefonáljunk is meg vásároljunk is?

Figyelt kérdés
Van egy Vodás feltöltős netkártyám, de sajnos a net abszolút reménytelenül használhatatlan, ezért szerettem volna lemobilparkolni a feltöltött összeget, hogy ne legyen ablakon kidobott pénz. (Eleve már az sem igazán hihető, hogy nem tudják visszaadni, de mindegy, inkább mondjuk nem akarják.) Erre azt mondják, azt a pénzt nem lehet ám akármire használni, csak netezni vagy sms-t küldeni. De miért nem mindegy? A pénz az pénz, mi a különbség, valaki ért hozzá, érdemes izmoznom rajta, vagy hagyjam a fenébe?

2014. aug. 28. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

"pénz az pénz" - csakhogy neked nem pénz van a sim kártyán (mint egy bankkártyán), hanem a pénzért vett szolgáltatás (perc, sms, adat), aminek csak a mennyiségét számolják pénzben.


(legalábbis ők erre hivatkoznak, mert haszon nekik a szolgáltatás használatából van)

2014. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez így van, ahogy előttem írják..én is szívtam, amikor gondoltam, levásárolom...ugyanis állandóan azt írja ki feltöltéskor, hogy vásárlási kerete 11000.-Forint. boltban nem fogadják el.


de csak telefon/sms..


ez van.

2014. aug. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem, de csak gyanítom, hogy igazándiból körülbelül semmibe nem tellene nekik ilyen esetben engedni "átalakulni" az egyenleget.
2014. aug. 29. 07:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és még ami furcsaság, ami miatt ezt gondolom, hogy egyszer sikerült is belőle parkolnom, méghozzá augusztus 15-én 51 percet!!! tegnap előtt meg már hiába próbáltam. Úgyhogy mindenképp azt hiszem, csak akarat/korrektség kérdése lenne részükről.
2014. aug. 29. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!