Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen főzött romok vannak...

Ocsu kérdése:

Milyen főzött romok vannak xperia mini st15i-re?

Figyelt kérdés
melyik a legjobb? annyira régit sem akarok használni... linkeket is kérnék!! :) de az annyira nem muszálj :D jelenleg cm-9 van a tellomon, nem rossz, de lehetne hangosabb. nem rég néztem egyet az nagyon hangos volt, csak sajnos lassu :/ (cm7)köszönöm a segítségeteket!!

2014. aug. 30. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
4.0-nál nagyobb romot nem érdemes rakni rá, még a gyári 4.0-val is vannak problémák, lassú meg ilyenek. A gyári olyan kaka amilyen, ha gyárinál jobbat akarsz rárakni, rakj, de csak kakább lesz. Am a Google a barátod.
2014. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xda developer
2014. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pontossan ez a probléma, a gyári lassu... mint ha laggolna... a MIUI el sem indul vagy én nem csináltam valamit jól, a cm egész jól fut rajta de mindha korlátozná a háttér folyamatokat... pl messenger, egy idő után mintha ki léptem volna belöle, majd kivilágítom a kijelzőt és akk kapcsolodik....
2014. aug. 31. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gyors telefont akarsz akkor vegyél újat, ez a telefon ilyen, nem tudsz vele mit csinálni.
2014. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!