Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ra vannak ingyenes...

Iphone-ra vannak ingyenes alkalmazások?

Figyelt kérdés

Pár napon belül tervezek Iphone 4S-t venni. A kérdésem hogy az applikációk letöltése hasonló módon történik mint a GooglePlay-ből, tehát van sok ingyenes?

Illetve hallottam olyanról hogy érdemes "feltörni", ez mit takar és miért lehet hasznos?



2014. aug. 31. 10:26
 1/6 stiw ***** válasza:
95%
Persze, vannak ingyenesek is.
2014. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

iPhone-on minden alkalmazás fizetős. És hogyha belépsz egybe, csak akkor léphetsz ki, hogyha fizetsz 10 $-t. Uganígy megy a hívásoknál. Azokért is plusz pénzt kell utalni az Apple-nek, ha jól emlékszem percenként 17 centet. SMS pedig 50 cent darabja.



Szerinted mégis miért vesz a fél világ iPhone-t ha nincs rá ingyenes alkalmazás??


Ha egy picit is gondolkoznál rájönnél. Amúgy pedig van pénzed egy iPhone-ra, de nincs 1 dollárod egyetlen egy alkalmazásra. Az alkalmazások 67,4%-a ingyenes. Meg persze napi szinten tartanak leárazásokat, ahol számos appot ingyenessé tesznek. Ennyire ne legyél ostoba.


A JailBreak szerintem nem éri meg, mert ha ennyit sem tudsz, akkor azzal 4 perc alatt úgy hazavághatod, hogy garancia sem érvényes rá!

2014. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

mindenből van ingyenes

a legjobb cuccok pedig mind ingyenesek


ha mégis olyat szeretnél ami nem ingyenes az általában 1 dollár, 220 forint, összedobjuk neked ha ennyire le vagy csövesedve

2014. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
iTunes gift cardhoz kvázi ingyen is hozzá lehet jutni, azért kapsz 10dollárt és azt arra költöd amire akarod. Szóval még feltörni sem kell.
2014. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Akkor csatlakozom a sorhoz: persze, hogy vannak ingyenesek, és gyakran akcióznak fizetős alkalmazásokat is. Ez utóbbi követéséhez érdemes az AppShoppert megnézni: [link]

"Feltörés" alatt a JailBreaket (JB) értik. Erről tudni kell, hogy az Apple érthető okokból nem támogatja, mi több üldözi (főleg, hogy biztonsági réseket használnak ki), JB után nehezebben fogod tudni frissíteni a telefont. JB nem csak a warezolt alkalmazások feltelepítéséhez szükséged, lehetőséged lesz utána sok tweak illetve Apple irányelvei miatt AppStore-ba be nem kerülhető alkalmazás telepítésére is, de ezekkel óvatosan, mivel ha ész nélkül csinálod, könnyen oda lehet az iOS stabilitása, sebessége. Személy szerint engem warez nem érdekel, tweakek nélkül meg el tudok lenni, így soha nem volt feltörve még a telefonom.

2014. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

iTunes gift card csak USA storeban érvényesíthető,Magyarországon nem.

Amúgy én már kb. 30.000-ért vettem játékokat/appokat,szerintem megéri,mert amit megveszel,az az összes minőségi

2014. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!