Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefont vennék...

Androidos telefont vennék 40000-45000ft-ért. (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok androidos telefont szeretnék venni 40-45000ft-ért, a lehető legfrissebb android rendszerrel. Az lg optimus f6-ot nézegettem, de ha ebben az árkategória tudtok jobbat akkor írjátok le kérlek :)

2014. aug. 31. 22:22
 1/4 Masked Magician ***** válasza:

Javaslom:

Archos 40b Titanium (ilyenem van nagyszerű készülék)

WAYTEQ Talk 5H

2014. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Moto G kulfoldrol ki kell jojjon annyibol: 4.4.4 Kit Kat, ilyet nem kapsz a hasonlo aru konkurencianal.
2014. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
xperia L
2014. szept. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Moto G a legjobb ennyiért, ez nem is kérdéses.

Jelenleg is a legfrissebb Android van rajta, és nagyon gyorsan megkapja a frissítéseket, kb mint egy Nexus (KitKat kb 2-3 nappal azután elérhető volt rá, hogy a Nexus 5 megkapta).

Android L is garantáltan lesz rá, ami semmilyen más telefonról nem mondható el ennyi pénzért.


Ezen kívül is szinte csak jót lehet mondani a telefonról, szép kijelző (326 PPI, pont ugyanannyi, mint egy 3x ilyen drága iPhone 5-nek, na jó, azért meg kell említeni, hogy nem csak a PPI-n múlik a kijelző, de attól még szép), jó üzemidő, jó formaterv, kamera nem a legjobb, de azon kívül tényleg minden korrekt.


Ha itthon 100% megbízható helyről akarod venni, akkor Expansys-nál 53k, ha mindenképp 45k alatt akarsz maradni, akkor nézz egy használtat, OLX-en láttam már ekörül (illetve láttam egy 4G-set is nagyon jó árban, 4G-s Moto G előnye az egyértelmű 4G-n kívül hogy abba van microSD slot).

2014. szept. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!