Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok jót hallottam az Iphone...

Sok jót hallottam az Iphone 4s 8gb ről de sok rosszat is Segitenétek?

Figyelt kérdés

például hogy sok nagyon nagy internet kell ,vagy hogy belassul nagyon.Alapból az i phone frissitések pénzbe kerülnek és ha nem csinálja meg akkor nagyon rosszlesz.

Szeretném kérni a tapasztalataitokat és a véleményeteket .köszönöm



2014. szept. 1. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

egyik sem igaz. bár ez természetesen használatfüggő...én például a windows phone-om facebook alkalmazásáról sokkal jobban el tudnám mondani, hogy nagyobb adatforgalmat generál, mint az iOS-es. aztán a belassulás az egyenlőre egy tipp, pár nap, és kiderül, hogy iOS 8 mit fog vele csinálni. a frissítések ingyenesek...rossz az két esélyes dolog, de frissítés nem megcsinálása nem jelent gondot...legtöbb alkalmazás bőven elvan iOS 7-tel, és valószínűsíthető, hogy el is lesz egy jódarabig, hiszen az iOS 8 nem kínál olyan sok plusz változást, ami azt indokolná, hogy a legnépszerűbb alkalmazásokat teljesen átírkálják.

a gond a 8 gb-al van, ugyanis abból 5 gb szabad...nekem ez nagyon kevés lenne, de ha valakinek elég is, én nem bírom megérteni, hogy facebook-ozásra miért vesz valaki 80ezres telefont.

2014. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Komolyan. Ilyen irdatlan nagy baromságokat hol lehet olvasni, honnét szedted ezeket???

A netből egy 500megás csomag bőven elég mobilra. Hacsak valaki nem hard user és még filmet is a mobilján néz online mobilnettel.

2014. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat!!
2014. szept. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!