Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L telefonomnál,...

Sony Xperia L telefonomnál, ha telefonálok nem hall engem a másik fél. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Egyszer már egy SIM kártya oda-vissza cserével megoldódott 2 napra, de aztán megint előállt ugyan ez a hiba. Bárki is hívja a másikat, mindig az van, hogy az én telefonomat nem lehet hallani, de én hallom azt amit a másik mond. Illetve kihangosítva működik, tehát a rendes hangszórója jó. Valakinek van erre ötlete?

2014. szept. 3. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen baj nekem úgy volt hogy elvitte a szerviz és kicserelte a mikrofont.azután se működött jól, és úgy magától egy idő után a másik fél mindig hallotta azt amit mondtam. Felejtős a Skype,viber
2014. szept. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Clairvoyant ***** válasza:
Ha a mikrofon cserélve lett, akkor bizony VOIP program lesz a ludas, mert a mi kedves, aranyos, de rettentő szigorú teszterlányaink a nyakunkra másznak, ha nem tudnak rendes hívásokat lebonyolítani a telefonokkal - a Skype tud ilyen szempontból macerás lenni, bár az inkább recsegő hangokat tud kreálni, a komplett némítás a Viber dolga, Sony készülékeken ez jellemző hiba.
2014. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!