Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van már ilyen androidos telefon?

Van már ilyen androidos telefon?

Figyelt kérdés

Ami nem döglik meg egy év után? (szal nem lesz lassabb/nem fog akadni)


Illetve ha böngészőben megnyitsz egy oldalt tele .gif-el nem akad hanem normálisan mindet lejátsza?

[Lehet utolsó túl nagy kérés]



2014. szept. 3. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nexus 5
2014. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

LG-t használok lassan 1 éve többet nem kell hasnoló XD


Jah és olyasmi ami amin vannak érintő gombok

De köszi a választ ment a zöld

2014. szept. 3. 14:28
 3/16 anonim ***** válasza:
Legegyszerubb ha nem vesszel Androidos telefont
2014. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Wadmalac ***** válasza:

1. felső kategóriából válassz és ne cseszd szét ezer telepítéssel, uninstallal.

2. Clean Master-es takarítás csodákra képes.

3. root és valamelyik karbantartó appal néha cache, dalvik cache törlés

4. gyári visszaállítás, ha minden borul, előtte nyomsz egy Titanium Backupot és nem vész el semmi.


Egyébként, akinek nem tűnt volna fel, annak jelezném, hogy az okostelefon, az egy számítógép. És most megkérdezném, kinek, mikor működött a pc-jén gond nélkül egy évnél tovább az XP? Annak, aki nem használta. :D


Gif-es kérdés:

1. böngészőn is múlik nagyon sok. Némelyik csak akkor hajlandó animálni a gifet, ha külön rámész és kép megjelenítése, némelyik még akkor sem, csak ha lementetted és albumból megnyitod.

2. Beállítások/fejlesztői lehetőségek/grafika(vagy rajz)/GPU kényszerítése 2D-s megjelenítésekhez kipipál. A menülisták gördítése is finomabb lesz tőle.

2014. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A Nexus 5-öt is az LG gyártója
2014. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5# Tudom, hogy LG épp azért tartok tőle... mostani telóm is olyan, hogy 4mag 1.5ghz de kb egy jó 2magos oda veri simán...


3# Én is gondoltam rá, de ios én "szarnak" tartom csak azért mert zárt... nincs widgetezés stb

+ Iphone újonnan rohadt drága... még 4s 8gb 100ezer? hülyék ezek?


4#

"És most megkérdezném, kinek, mikor működött a pc-jén gond nélkül egy évnél tovább az XP? "

Én most a win7-et használtam 2évig semmi gond nem volt :P

Amúgy te milyen telót ajánlanál?


"1. felső kategóriából válassz és ne cseszd szét ezer telepítéssel, uninstallal.

2. Clean Master-es takarítás csodákra képes.

3. root és valamelyik karbantartó appal néha cache, dalvik cache törlés

4. gyári visszaállítás, ha minden borul, előtte nyomsz egy Titanium Backupot és nem vész el semmi. "

Csak az a baj, hogy van olyan, hogy ezek sem segítenek már semmit...

2014. szept. 3. 17:13
 7/16 anonim ***** válasza:

#3 vagyok én windowws phonet hasznalok, pontosabban Nokia Lumia 925-ot . Az iphonet én is rühellem (nem érik meg az árukat).

Volt mar 2 androidom , egyikkel sem voltam megelégedve, most ugy dontotem WP-s lessz , jol döntöttem , edig egy akadás,fagyás sem volt.

2014. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem azzal a bajom, hogy ez a "csempe ikon" nem jön be
2014. szept. 3. 17:40
 9/16 anonim ***** válasza:

Neked ahogy elnézem, elég választékos vagy.

De igaz ha jó akadásmentest akarsz ami olcsó is csak a wp-s telok azok.

iPhone tényleg drága.

Most oké h a csempe nem jó de azt is tudod szinezni méretezni, meg hipphopp hozá lehet szokni :D

Viszont a kevés app ami engem zavar és azért nem veszek wp-set.Remélem az évek során felzárkozik a play aruhazhoz.

De amugy a sony z1 , z1 compact , z2, szerintem egy év után se fog akadni.

2014. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Wadmalac ***** válasza:

"Amúgy te milyen telót ajánlanál?"

Z1, Z1 compact, Z2.


""1. felső kategóriából válassz és ne cseszd szét ezer telepítéssel, uninstallal.

2. Clean Master-es takarítás csodákra képes.

3. root és valamelyik karbantartó appal néha cache, dalvik cache törlés

4. gyári visszaállítás, ha minden borul, előtte nyomsz egy Titanium Backupot és nem vész el semmi. "

Csak az a baj, hogy van olyan, hogy ezek sem segítenek már semmit..."

Akkor viszont nagy a baj, ha ez sem segít, akkor állatira rosszul választottál telót.

Mert a felsoroltakból az utolsó pont, a végleges megoldás, esetlegesen kombinálva egy cache partíció törléssel (recoveryből a "full wipe/factory reset" kompletten elintézi), gyári állapotra állítja a telót, ha még úgy is akad, akkor valami nagyon nem kerek.

Érdekes módon az Xperia Z-m a tavaly októberi megvásárlása óta csak egyre jobb. :)

2014. szept. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!