Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van már ilyen androidos telefon?

Van már ilyen androidos telefon?

Figyelt kérdés

Ami nem döglik meg egy év után? (szal nem lesz lassabb/nem fog akadni)


Illetve ha böngészőben megnyitsz egy oldalt tele .gif-el nem akad hanem normálisan mindet lejátsza?

[Lehet utolsó túl nagy kérés]



2014. szept. 3. 14:16
1 2
 11/16 modosdani ***** válasza:

Én 3/4 éve nyomkodom a nexus 5öt, semmi baja. Cpu még mindig elég, ram szintén. OS mindig a legfrissebb. Az én véleményem szerint ez az iphone igazi, google által kínált ellenfele.

De nem szeretek senkit meggyőzni, vedd azt amelyiket jónak látod...

2014. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Wadmalac ***** válasza:

#11:

Az Iphone-hoz hasonlítás jogos annyiből, hogy a google ezen a telón fejlesztette a romot, tehát ezen a telefonon van a legjobban optimalizált, más gyártók által nem szétkefélt szűz vanilla android. Persze, hogy ezen a legstabilabb.

Csak az LG-vel szembeni kételyeknek is van alapja a VISZONYLAG gyakori gyári hardverhibák miatt.

De ne feledkezzünk el arról, hogy a Google azért igen jelentős vevő, az LG a Nexusoknál tutira jobban összeszedte magát, mint a "kommersz" árunál.

A NEXUS 5 tutira stabil készülék. Kíváncsi vagyok, az új Nexus, amit a Motorola gyárt, milyen lesz.

2014. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"ami nem döglik meg egy év után" sajnálom, de ha androidos telefont veszel kb 70-80 alatt attól ne várd, hogy évegik zökkenőmentesen megy.

ha olyat szeretnél, hogy tényleg menjen több ideig a zsebed mélyére kell nyúlnod Windows Phone-okról nem mondok semmit nem ismerem, nekem személyszerint nem is tetszik.

Nekem jelenleg nexus 5-öm van és hibátlan nem akad semmi :D pedig 2 hónap és ez is 1 éves modell lesz, de ha 140 körül veszel azok szinte mindegyik bírja jó ideig majd (persze ezért az árért el is várható, de időben el kell adni picivel kevesbbért és jöhet az újabb)

iPhone hát persze stabil, ha neked tetszik és nem sajnálod rá vegyél, de nekem egy nexus 5 után már "nevetségesen" kicsinek tűnik az iPhone még az 5s is.

mennyiért tervezel venni? ez egy elég fontos szempont. nextelnél a nexus 5-t 100ért vettem 16gb-osat, szerintem ennyiért nagyon jó :)

2014. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nexus 5 néztem már 85e ért ami "olcsó" de nem bízok az LG-be...

Most lg 4x hd-van de kb kalap szar ahhoz képest h 4mag


Mikor ezt vettem ezt is mindenki agyonfényezte senki nem merte leírni h szar

Lehet h nexus-nál is ez van csak senki nem írja


Még "az a bajom" a nexus-al hogy nincs rajta érintő gomb hanem a kijelzőből "lopnak le" (mondjuk ezt utálom minden telóban)


Amit szívesen vennék Htc M7 csak drága mint az állat, még használtan is, vagy htc buttefly s (de ezzel azt hallottam sok a gond)


"sajnálom, de ha androidos telefont veszel kb 70-80 alatt attól ne várd, hogy évegik zökkenőmentesen megy. "

Hát m1 mennyi egy idő után mind belassul utána még az újrarakás se segít...


Am igen válogatós vagyok teló terén XD 1. kinézet 2. tudás (nem villogtatás miatt)

2014. szept. 4. 22:08
 15/16 Wadmalac ***** válasza:

A kijelzőgombok 4.4 alatt csak akkor vannak ott vagy hívhatóak elő, amikor akarod, addig rejtve van, szerintem kifejezetten praktikus megoldás, nemhogy helyet lop, hanem éppen plusz helyet szabadít fel. Persze ez ízlés és nézőpont kérdése.

A Nexusoknál a Google biztosan magasabb minőségi mércét szabott a hardvernek, én nem tudok róla, hogy a tipikus LG-féle szériahibák előfordulnának nexusnál is.

Szoftverre meg egyértelműen a Nexus a legstabilabb, mégiscsak az android rendszer "kirakati készüléke".

De azért elgondolkodtató, miért döntött a 6-osnál LG helyett már a Motorola mellett a Google.

2014. szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jah amúgy köszi a válaszokat ment mindenkinek a zöld

Ha esetleg még valakinek van vmi jó 5lete írhat XD

2014. szept. 5. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!