Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket valasszam a sony...

Melyiket valasszam a sony xperia sp vagy az xperia m2-t?

Figyelt kérdés
zenehallgatasra, fotozasra, jatekokra, netezesre

2014. szept. 4. 14:22
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
71%
M2 minden létező szempontból jobb, erősebb hardver, frissebb és tovább is támogatott rendszer. Kicsit drágább, de annyival jobb is.
2014. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mióta jobb az m2 hardvere te nyomorék?

Sokkal inkább sp

2014. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
89%

Mindenek előtt a "te nyomorék" részért, amit ismeretlenül és névtelenség mögé bújva megengedtél magadnak, letaposnám a fejed, te kis patkány.


Ha nem tudsz viselkedni, takarodj vissza a szobád sarkába a fütyülőddel játszani.


Mindkét készülék quad CPU, az 1,2 és 1,7 GHz közt a büdös életben különbséget nem fogsz észrevenni, mint ahogy a kb. 25%-kal kisebb kijelzőfelbontást sem. Esetleg az Adreno 305-be lehet belekötni, talán nagyon durva játékoknál lehet enyhe probléma, ez az egyetlen részlet, amiben esetleg valóban az SP az észrevehetően jobb.

Maga a kijelző nagyobb és egy generációval újabb, az SP-nek is szép a képe, de láttam egymás mellett a kettőt, M2 azért szebb, jobban látható, főleg erős napfénynél.

Kamera ugyanaz, elöl is, hátul is.

RAM mindkettőnél 1 GB, belső tár mindkettőnél 8 GB. Akku 2370 mAh vs. 2300 mAh, aki itt állítja, hogy mérni tud különbséget, az hazudik.

Összességében az M2 hardvere nem rosszabb, amit a felhasználó lát, aszerint az M2 fog jobban tűnni használatban és mint írtam, az M2 fog még kapni frissítéseket, az SP pedig a Sony saját hivatalos infója szerint marad 4.3.

Ha nem fél évre tervez valaki telefont és nem csak a játékok számítanak, mindenképpen az M2 éri meg jobban.

2014. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom
2014. szept. 5. 09:07
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
Azért az SP-t se írd le, nézegesd meg boltban, melyik tetszik neked jobban, a különbség tényleg nem nagy a két készülék közt, szerintem akármelyiket fogod választani, nem járod meg. Csak, mint mondtam, az SP-hez max bugfixeket fogsz kapni frissítésben, 4.4-et már nem.
2014. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!