Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS hogyan tudom Sony Xperia...

SOS hogyan tudom Sony Xperia telefonomon feloldani a jelszavas képernyőzárat?

Figyelt kérdés
Megváltoztattam a feloldáshoz a jelszót, valószínűleg mind a kétszer elgépeltem mert most nem enged be, viszont - mikor elmentettem csodálkoztam is - semmilyen biztonsági kérdést nem kellett megadnom és hiába próbálkoztam már a feloldással egy csomót, csak annyit ír ki, hogy segélyhívás, nincs elfelejtettem a jelszót opció meg semmi ilyesmi és nem tudom miért, meg hogy akkor most mi legyen... Nem szeretnék mindent törölni róla. Légyszi segítsetek.

2014. szept. 4. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

" Nem szeretnék mindent törölni róla"


Pedig az lesz,ha életre szeretnéd kelteni.

2014. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, de miért nincs ilyen hogy elfelejtett jelszó vagy ilyesmi...? ><
2014. szept. 4. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert akkor idegeneknek is megadná...
2014. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Ha kétszer rosszat írsz be, azt nem menti el... Bemész a szolgáltatóhoz, ott le tudják menteni az adataidat. Persze a papirok is kellenek.
2014. szept. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!