Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennél a rohadt samsung galaxy...

Ennél a rohadt samsung galaxy s4- es nél ez egy kötelező dolog hogy legyenek laggok, akadjon?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírom elegem van belőle, azon gondolkozom hogy meg merjen reszkirozni az új note 4 est vagy edge- t. Vagy iPhone 6 5.5"

2014. szept. 5. 19:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem hogy az előző samsungjaim is akadtak.
2014. szept. 5. 19:33
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Még az s2 se akad kis oda figyeléssel...
2014. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem annyira nagyon akad meg laggol de engem ezek a kis mikro laggok is zavarnak.
2014. szept. 5. 19:34
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ne vegyél okostelót mert még a zárt rendszerű ios és windows is meg tud akadni. Az android könnyebben,de kis oda figyeléssel jó az is.
2014. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Mit történhetett azzal az s4-el o.O ahhoz a telefonhoz egy aprocska odafigyelés kell és tökéletesen fut. Amugy megértem ha mondjuk már fél éve megvan és hol letöltöttél hol letörölted össze vissza az appokat. Az andoridban vannak bakik. Az egyik legnagyobb az, hogy egy idő után rendesen belassulnak.

Ja és nekem galaxy minim van és tökéletesen megy. Persze modolva van mert az alap az szörnyen lassú volt! :o

2014. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen #5 már több min fél éve megvan pontosabban 8 hónapja.
2014. szept. 5. 19:43
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ideje kipucolni.
2014. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
5-ös vagyok. Igen ideje lenne egy gyári visszaállítás opció. Ilyenkor tudod mi a teendő. Mindent lementesz az sd kártyát kiszeded a telefonszámokat kiírod és a belső memórián lévő dolgokat is átmented máshova :).
2014. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Wp8.1 em van. Sosem laggol.
2014. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Osynho ***** válasza:
80%
Sajnos a Samsung így ír szoftvert. Pucold ki, tegyél rá másik launchert, ha az se segít, akkor valóban factory reset. Gondolom főzött romot nem tennél rá, az tuti megoldás lenne.
2014. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!