Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Egy nagyon nagy segítség...

Üdv! Egy nagyon nagy segítség kéne nekem! Nem tudok dönteni, hogy melyik telefont vegyem. Tehát akkor Navon Mizu M500 vs. Sony Xperia SP vs. LG Nexus 5?

Figyelt kérdés
És az ár is számít nekem egy kicsit. Kb. 90.000 forintot szánnák rá, de szeretném, hogy maradjon is tartaléknak. De azt se szeretném, hogy 2 év múlva újat kelljen vennem. Tehát nagyon jót szeretnék. A Mizu-t 40.000-ért tudnám megvenni, garanciával, kipróbálással függetlenül egy híres nevezetes szupermarketben, aminek a neve T-vel kezdődik és escora végződik. Az Xperia SP-t egy GSM-esnél tudnám megvenni 55.000 Ft körüli árért, garancia elvileg van, de ugye nem lehet benne megbízni, és a kiszállítás során történő balesetért nem vállalnak felelősséget. És a harmadik, ami nekem az álom telefonom az LG Google Nexus 5-ös. 93.000 Ft-ért tudnák egyet szerezni, de szintén egy ilyen függetlenes GSM-estől. És azért az nem kevés pénz. Megér-e az annyit szerintetek? 4-5 évig is ott lesz azok között a telefonok között, amivel mindent tudok csinálni? Főként játék, zene, képek, videók, filmek, internetezés és telefonálás, amire használnám. Mit mondtok? Mit válasszak?

2014. szept. 5. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nexus 5 a tobbin ne is gondolkoz
2014. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyertelmuen a Nexus 5 innen, de annyit javasolnek, hogy ne ilyen hosszu idore tervezz vele. Manapsag 2-3 ev az amit a gyartok is garantalnak annyi eleg is, mert ennyi ido alatt ugyis korulbelul elavultta valik. Nezd meg hol van most az elso Nexus keszulek(ami ugye kb 4.5 eve jelent meg).
2014. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy valahol a szekrényemben. :)
2014. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nexus 5 szamomra egyertelmu.

N5 elegedett tulajdonos.

2014. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam, nem használnám ki a Nexust. Nem szeretnék 50.000-nél többet költeni. Jókat hallottam a Mizuról, azt veszem meg. 2-3 év múlva úgy is újat veszek, addig meg szerintem a Mizu elég lesz.
2014. szept. 6. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
50 korul megkapod a Moto G-t, szerintem azzal akkor mar jobban jarsz, az gyakorlatilag a Nexusok kistestvere.
2014. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!