Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S-t mikor vegyek és...

Iphone 5S-t mikor vegyek és mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 5S-t. S4em van, arra "cserélném" ( ráfizetéssel is esetleg ). Az a problémám hogy most találtam egy elég jó árban lévőt, de novemberben lejár a garanciája. Nem tudom hogy jó ötlet e így megvenni egy ilyen készüléket, mit mondanak azok, akiknek van ilyen, vagy értenek is hozzá. Vagy nemsokára kijön ugye a 6, és akkor le fog csökkenni vajon az ára.. vagy nem jelentősen.. Nem tudom hogy érdemes e megvárni míg az kijön és a garanciát illetően mi a véleményetek? Mi az iphoneoknál ez a letiltás? Sosem tudtam ezt..
2014. szept. 7. 09:55
 1/3 anonim válasza:
Szerintem érdemes várni a 6-os megjelenésére, bár köztudott, hogy az Apple termékeknek nemigen csökken az áruk a következő széria megjelenésével. Mondjuk az is tény, hogy szoftveresen kiváló termék (a saját rendeltetésére). Nos a hardverrel meg igazából bármikor történhet valami (betörik, egy áramkimaradással zárlatos lesz, stb...). Szóval ez a 2 hónap garancia ami van az igazából relatív, mert bármikor történhet vele valami. Szerintem várd meg az új megjelenését, akkor biztos több használt ajánlat is lesz és várhatóan csökken az új ára is némileg. A letiltás meg az, hogy ha valaki ellopja az iPhone-t, azt le lehet tiltattni. Szóval, ha használtat vásárolsz, mindenképp próbáld ki hogy tudsz-e vele telefonálni és csak dobozzal és számlával együtt vásárold meg! Remélem segítettem.
2014. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
most vedd meg
2014. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

talán érdemes még 1 hónapot várni. elképzelhető, hogy rengeteg birka lesz, aki ismét le fogja majd cserélni az újra a mostani 5S-ét...és talán ha átmenetileg telítődik a használt piac, akkor egy kicsit lejjebb megy az áruk, de ez tényleg nagyon jó esetben párezer Ft-ot jelent.

igen, a garancia megléte az eléggé sorsfüggő, nekem idáig 2 iPhone-om volt, összesen 3 és fél évig, mindkettő már túl volt a garancia leteltén, mikor hozzám került, és tulajdonképpen nekem egyikkel sem volt semmi bajom.

meg egyébként ahogy én tapasztaltam, egy ilyen "következő szériás"(tehát ami nem az elsők között lett gyártva, hanem pár hónappal később), ott már nagyrészt ki szokták küszöbölni a gyerekbetegséges gyártási hibákat, és utána már jóformán csak a felelőtlen használója miatt romolhat el, ilyenkor meg hát lehet, van rajta garancia, de elvinnéd, közölnék veled, hogy hát ez leesett mondjuk, és azért történt benne egy belső sérülés, ami kívülről igazából tök jól eltitkolható, de benn egyértelműen látszik, hogy magától nem sérülhetne meg úgy, és máris ugrott a gari.

2014. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!