Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GalaxyS4-en factory resetet...

Laccos01 kérdése:

GalaxyS4-en factory resetet csináltam és miután helyreállt a rendszer beléptem a google és dropbox fiókba. Ezután magától telepített 10 appot ami előzőleg már rajta volt. Ha az alkalmazáskezelőben leszedem, akkor is visszateszi őket. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

#Magától telepít
2014. szept. 7. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy samsungos cuccokat telepített fel? :)

Mert azt reset után általában szokta..

Amúgy meg valszeg nem lehet törölni, és nem duplázódtak meg. Rejtsd el, aztán ne használd őket.. 1 S4-en az a 10 alkalmazás nem fog olyan sokat zavarni.. nekem volt mikor 80 felett volt a telefonon app, és majdnem mind kellett is..

2014. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán törölheted. csak visszaállította mert előzőleg is rajta volt.
2014. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem samsungos appokat tett fel, hanem pl: Wizz Air, WhatsApp, Flight Radar, Időkép, OLX.hu, Traffi Hunter
2014. szept. 7. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
töröld ki google-ba, de elötte tiltsd le az alkalmazásadatok szinkronizálását
2014. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!