Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az androidban...

Miért van az androidban multitasking, ha az iphoneban a "lefagyasztás" sokkal jobban, és gördülékenyebben működik?

Figyelt kérdés
Mi értelme, ha az ios "multitaskingja" jobb?

#Android #iPhone #IOS #multitaskingu
2014. szept. 10. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert az iOS, meg úgy általában az Apple filozófiája Steve Jobs óta az, hogy központilag kell erősen kézben tartani az egész rendszert. Egy szoftver, egy hardver, pontosan összelőve; a marketen csak engedélyezett appok lehetnek, a telefon fájlrendszeréhez nem férhetsz hozzá, az appok sandboxokban futnak, és így tovább. És "szigorú" multitasking. Ez egyfajta "jó" diktatúra. Ezzel szemben a Win meg az Android eljátsszák a demokráciát, sokkal nagyobb mozgásteret adnak a taszkoknak, az idegen fejlesztőknek, amiből persze az lesz, mint a társadalomban is: tele van vírussal, malware-rel az egész platform, és sokkal kevésbé gördülékenyek a dolgok.
2014. szept. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1, WP-n ugyanúgy működik, mint iOS-en, tehát fagyaszt, zárt rendszer, nincs vírus, akadás, fagyás.
2014. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért de mi célból van a multitasking? Tudom hogy hogy használjam ( két kattintás a Home-on) , de mi a célja, funkciója a dolognak?
2014. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az én válaszom pedig, hogy a multitasking az, hogy az appokat egyszerre futtatja, és te tudsz váltani közöttük.

2014. szept. 12. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is köszi! :)
2014. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!