Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom amikor teljesen...

A telefonom amikor teljesen lemerül nem lehet feltölteni. Mikor felteszem tölteni, elkezdenek villogni az érintőgombjai, megjelenik a képernyő a telefon nevével (? )

Figyelt kérdés
(Alcatel One touch, My world in one touch) és kikapcsol. Majd kezdődik előlről. Mit csináljak, hogy bekapcsoljon?

2014. szept. 11. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél újat. Az a telefon még jó állapotban is szinte értéktelen.
2014. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudtam,h valami ilyen lesz az 1. válasz -.- nekem nem menőzni kell a telefon, mint neked. nekem nem az a lényeg, h mennyire új, hanem az, h működjön, lehessen vele telefonálni.
2014. szept. 11. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj be szervizbe,költsd el rá a telefonod mostani árát és élj boldogan...
2014. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még garanciás, de hagyjuk az anyagi dolgokat, és nem a kérdésre válaszoltál
2014. szept. 11. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja hogy garanciás? Akkor mit szeretnél? Elveszteni azt? Érvényesítsd!
2014. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem szabad hagyni teljesen kimerülni, mert érteéemszerűen kikapcsol..(de nem mentéssel)

amikor töltésre teszed, próbálkozik a bútolással, csak még nincs elég delej..ezért villog, kínlódik...semmi baja amúgy.


ne hagyd lemerülni teljesen...ilyen egyszerű..ha lehet, mindig tedd töltőre. az nem árt.

2014. szept. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és hogy tudnám beindítani? már vagy egy hete minden nap töltőn van. (nem folyamatosan, hanem ha hazaérek, felrakom.) de ez a villogás-bekapcsolás sem örökké ismétlődik, hanem egyszer gondol egyet véletlenszerűen, és úgy kikapcsol, mintha nem is lenne töltőn.
2014. szept. 12. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!