Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook app. Messenger...

Facebook app. Messenger nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok... utálom a facebook messenger - t . Iphone 4 S-em van és sehogy nem tudom eltűntetni ... egy időben engedte de mióta frissitettem nem lehet ... teljesen "megszállta a facebook app-ot" ötlet ? Semmi trükk nincs hozzá ? Neten olvastam olyat, hogy ha megszakítom a messenger letöltését akkor nem azt kell használjam ... de az se segített .

#Facebook #iPhone #messenger eltüntetése
2014. szept. 11. 22:39
 1/7 anonim válasza:
Nem működik nelküle
2014. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem mondjuk mar nincsen FB om, de engem is zavart ez. Viszont letörölni le lehet. Mar ha te az eltüntetése alatt ezt erted.
2014. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretném ha normális lenne... vagyis ha bemehetnék az üzenetekbe messenger nélkül ... :/ múlt hónapban még ment ... majd az utolsó frissítés után többet nem ... csak ha letöltöm a messengert ... :// hát akkor szerintem bőngészőről fogok feljárni :) de köszönöm a válaszokat
2014. szept. 11. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Külön lett szedve az alkalmazás. Androidnál már hónapok óta ilyen.
2014. szept. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Saavedro ***** válasza:

...


Miért nem tudod megnyitni a Safarit és bepötyögni, hogy facebook.com...?


Pont hogy a Messengernek van még valami értelme, de a facebook-kliensnek már semmi...

2014. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem abban az esetben orvosolható, ha felteszel egy másik facebook alkalmazást...ezek többsége meg hát ronda, vagy épp pont egy HTMLbox-ból áll, ami az m.facebook.com-ot nyitja meg...én is rühellem, szerintem egyedül windows phone-on sikerült úgy különrakni, hogy ne zavarjon...ez mondjuk lehet annak is köszönhető, hogy még régebben külön, az üzenetekbe is bele volt integrálva a facebook chat.

talán még telefonokon nem is olyan gázos amúgy, az iPad-es verzió...na az idáig a legundorítóbb, ilyen eröltetett félmegoldás, hiszen a facebook alkalmazásban, ugyanúgy ott maradt oldalsávban, hogy kik elérhetőek...kitalálták ezeket a chat head-eket, tök jól működtek...erre el kell rontani. de végülis mind1, nálam másodlagos a facebook, így nem zavar nagyon.

2014. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

itt a megoldás, hogy ne kelljen messangert használj:


[link]


ezt töltsd le, bejelentkezni nem kell és már használhatod is simán csak a facebook appot

2017. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!