Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Android- osok miért kritizá...

Az Android- osok miért kritizálják állandóan az Apple iPhone telefonokat?

Figyelt kérdés
Nem mindegy nekik, h milyen tulajdonságokkal jön ki az új iPhone? Elvileg úgysem használják.

2014. szept. 12. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Mert divat fikázni mindent. Plusz a kisebbségi komplexusukat valahogy kompenzálni akarják.

iPhonet amúgy én sem vennék. Van több apple cucc is itthon de az iPhone pont az a kategória ami nem kéne.

2014. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

Kisebbségi komplexus? Pont, hogy az androidosok vannak többségben.


És azért van kritizálva, mert nagy marha az aki kiad annyit egy fostos mobilra.

2014. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

ma 13:11

Úgy látom fogalmad sincs, hogy mi is az a kisebbségi komplexus. De legalább az írásodból süt, hogy neked is problémád van ezzel. :)

2014. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%

Azért na.Volt Iphone 5S-em amit 1 hét után lecseréltem mert nem tetszett, és csak megerősített hogy szar az Iphone.Azért vettem mert ki akartam próbálni milyen és hátha megszeretem.

Most van egy Z2-m és sokkal többet tud, illetve sokkal jobb az egész.

2014. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Na és az iPhone-osok miért kritizálják állandóan az Androidosokat?Nem mindegy nekik hogy pl.én mit használok?Ők úgysem azt használják hanem az iPhone-t.
2014. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

ma 15:45

Ha nem úgy lenne, hogy az összes iPhone hírre, mint legyek a *rra mennének a droidosok, fordítva viszont nem jellemző, akkor még talán igazad is lenne.

De jól látható, hogyha megjelnik egy HTC, Samsung vagy egyéb zászlóshajó, akkor az apple közösség nagy része tesz rá nagy ívben, kivéve néhány elvetemültet. Ellenben amikor megjelenik az aktuális iPhone, akkor a droidvérpistikék habzó szájjal fröcsögnek a fórumokon, hogy milyen s**r.

2014. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

4-es, te fejtsd ki, miben tud többet a z2-esed...mert csak ennyit írsz, hogy többet tud...részletezd...de olyanokat mondj, amit a hétköznapokban kötelezően használnod kell, és ha nem lenne, akkor élet-halál között lennél...f-szt volt neked iPhone-od valaha is...:D

5-ös, nézz szét...hány olyan kérdés, vagy válasz van itt gyakorin, amikor valaki egy androidos kérdéshez benyögi, hogy "azok szarok, vegyél iPhone-t!"

én nem sűrűn találkoztam még ilyesmivel...

2-es, az, hogy valaki ilyen sok pénzt kiad egy telefonra, az valóban a hozzá nem értést képezi, de márkától függetlenül...androidnál ez sokkal nagyobb hiba, mivel ha kijön egy telefon, fél éven belül a felét sem fogja érni...szóval én inkább vennék egy iPhone-t, és az legalább tartja az árát, nem bukok rajta annyit, mint te egy samsunggal, most akkor ki a hülyébb?

de amúgy nem, én sem veszek 100 felett telefont, az okos ember megtalálja az alatt is a megfelelőt, iPhone-t is lehet 100 alatt kapni...úgyhogy nem feltétlenül azért hülye valaki, mert iPhone-t vesz...

2014. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
szerintem se volt sose iphone-ja :D
2014. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És most is csak fikázzák. Hihetetlen:D Én azt mondom, h Apple- t meg kell tanulni használni. Utána nem kell más. Aztán hozzászoksz a MINŐSÉGHEZ.
2014. szept. 13. 03:18
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

léteznek összehasonlító oldalak, ott kell körülnézni...bizony a szingapúri, vagy az ausztrál tesztek nem igazán hozzák ki nyerőnek.

ha megnézi valaki a részletes műszaki adatokat, és összehasonlítja egy LG Gpro, agy G2-vel, illetve Sony Z1-Z2 vel, setleg egy Samuval, bizony nem vesz iphonet...

az igaz, ha csak telefonálni kell, illetve sms re, akkor tökmindegy..csak hát az ára...


mindenesetre az amik imádják...mert az övék..mondhatnánk nemzeti.

2014. szept. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!