Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6, iPhone 6 plus, vagy...

IPhone 6, iPhone 6 plus, vagy galaxy note 4?

Figyelt kérdés
Vélemények, ki melyik mellett teszi le a voksát és MIÉRT?

2014. szept. 12. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Egyik se!!!!

Túlárazott lesz mind, de nagyon!!!!

Inkább Huawei Ascend Mate 7.


[link]

2014. szept. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%

#1 kommentelő el teljes mértékben igaza van. Mindn főleg az ár a prémium: A samsung anyaghasználata maradt a megszokott ropogós műanyag, az Apple hardvere pedig maradt a megszokott elmaradt. Ne meg hogy néz ki az az új iPhone? Hát kilóg a kamerája ember! Én már az iPod 5-nél is utáltam, na de most! Undorító hátulról.


Én inkább egy SONY vagy LG telefont ajánlanék, na ebben az esetben nem csak az ár, hanem a készülék maga kívül belül, és szoftveresen is prémium.

2014. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Saavedro ***** válasza:
75%

"Apple hardvere pedig maradt a megszokott elmaradt"


gratulálok ember, ha Neked egy 64 bites A8 chip elmaradtnak számít...mindjárt jössz azzal is, hogy az iOS tulajdonképpen fagyogatós?

2014. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

A hardver nem csak a processzorból all :)

Pl az akkumulátor is a hardver része. A kamera is. A memória, a háttértár és annak bővíthetősége is tulajdonképpen a hardver része.


Mellesleg elismerem, hogy az Apple A8-as messzemenően a legjobb mobilprocesszor. Talán még az NVidia Tegra K1 ami nagyot szól mellette.

2014. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Mivel jelenleg is 5s-t használok, és tökéletesnek tartom, mindenképpen iPhone-t ajánlok. Én mondjuk az 5s-t mérete miatt megfelelőbbnek tartom, mint az újakat, nem is cserélném le.


Szerintem egy Samsung telefont nem lehet egy lapon említeni egy Apple készülékkel. Lehet a Samsungban akár 4 mag és 2 giga RAM, akkor sem tudja elérni az iPhone és az iOS stabilitását, sebességét. Aki használt már iPhone-t, valószínűleg tudja miről beszélek.


Ezek közül biztosan iPhone 6-ot vennék, bár mint már írtam, nekem az is túl nagy, ezért maradok az 5s-nél még egy ideig.

2014. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Saavedro ***** válasza:
84%

"Pl az akkumulátor is a hardver része."


És optimalizáció kérdése meddig bírja, az iPhone-nak sosem volt gyenge az üzemideje.


"A kamera is."


Az 5S kamerája is már az élvonalba tartozik a mobilos körökben.


"A memória, a háttértár és annak bővíthetősége is tulajdonképpen a hardver része."


RAMból mindig van elég az Apple-nél, 1 GB is elég lenne, nem tudom a mostani generáció kapott e többet. A háttértárnál abba valóban bele lehet kötni, hogy nem bővíthető - tudjuk milyen pénzéhes az Apple, hogy ezt a lehetőséget kukázza. De nem tudom, mire ne lenne elég az a 10-11 GB háttértár a telefonon (!).

2014. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
39%
Nekem eddig iphone 3-mam volt de nyáron vettem egy Samsung Galaxy S4-et és szerettem az iphont de az s4 sokal nagyobb jobb és (kicsit) jobban tetszik mint az iphone de én azt mondom ízlés kérdése iphone6,iphone6plus note 4 döntsd el mind a 3 csúcsmobil!
2014. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
IPhone 6. A 6 plus túl nagy , a Samsung meg nem említhető meg az iPhoneok mellett.
2014. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Én samfost soha nem vennék, de ez nálam elvi kérdés, meg szerintem azoknál is, akik dolgoztak együtt valaha kóreaiakkal. Én iPhone párti vagyok, már a 3.-at nyúzom és imádom. Lehet túl van árazva, de ilyen vasat, ilyen szoftverrel más gyártótól nem kapsz, főleg egy szutykos kóreaitól!
2014. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én világ életemben ilyen "nevegyé' ájfont, túlárazott sz*r, gazdag 3,14csáknak készül" típus voltam, de kb az 5s után kezdtem el közelebbről is megismerni, több ismerősöm olyat vett, megnézegettem. Aztán vettem egy nagyobb képernyős készüléket és rájöttem, nem mindig jó és praktikus a hatalmas kijelző, ekkor jöttem rá hogy azért egy alap felhasználói felületen is vannak az applenek előnyei. Nincs pénzem rá, valszeg sosem fogok venni, de mindenképp ajánom, ha megteheted. A 6+ számomra már túl nagy volna, a note 4 szintén, bár én a Note telefonokat mindig szivesen veszem kézbe, mert egyedi és lényegében első phabletek egyike volt.

Én azért teszem le iphone 6 mellet a voksom, mert egy megbízható készülék, talán az 5C-n kívül(ami akkoriban mikor kijött nem volt csúcskészülék, nem is értem a létrejöttét) az összes iphone egy használható tartós darab volt. Szinte csalódni sem lehet benne mert tudod mit vársz és azt meg is kapod.

2014. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!