Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi Redmi 1S megbízható...

Sikesdi Bence kérdése:

A Xiaomi Redmi 1S megbízható telefon?

Figyelt kérdés
Az árához képest gyors a telefon? és attól hogy kinai azért mégis jó telefon?
2014. szept. 13. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyiért jutsz hozzá.
2014. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Saavedro ***** válasza:
Ha Xiaomi akkor jó. Amúgy ebbe Snapdragon van MTK helyett (szóval erősebb), MIUI van rajta (ami jobb, mint az alap android) és támogatott. Amikor kijött, asszem 50k körül ment, de még akkor is megérte.
2014. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mitől jobb ez az ios koppintásos android?
2014. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyiért nagyon jó vétel. Messze az egyik legjobb középkategóriás

Jó a támogatása és egy alap androidnál tényleg jobb (főleg a touchwiztől)

2014. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Saavedro ***** válasza:

Mitől jobb ez az ios koppintásos android?


"az igazi durranás a MIUI V5 felület. Nagyjából fél órás nyomkodás után függő lettem és nálam most ez a TOP1. Hogy miért? Hát mert egy minden szempontból ízléses és extrém módon testreszabható, millió aprósággal kényeztető rendszerről van szó. Az ikonok színesek, de nem csilivilik, az animációk nem túljátszottak, a grafika elegáns és nem tolakodó, de mellesleg az egészet totálisan átalakíthatjuk, ha kedvünk tartja, mert milliószám tölthetünk le témákat, saját ikonkészlettel, nyilván háttérképnek is bármit betehetünk.Amitől viszont lehidaltam, az a finomhangolások egészen elképesztő áradata. Az, hogy a lehúzható menübe egy egész rakat gyorskapcsolót beszórhatunk, még nem cucc, de hogy a kapcsolók használata után felhúzza-e magát a tálca vagy sem, illetve hogy alul vagy felül jelenjen meg, nem sok telefonban állítható. Ez persze csak egy apró példa, de a kezdőképernyők animációján keresztül a rácskiosztáson át számtalan okosság van benne, ezeket felsorolni legalább egy külön oldalt felemésztene. Az értesítő fény színe állítható a különböző eseményekhez, alkalmazásonként megadható az értesítések megjelenése és módja (ez mondjuk az iOS7-ben pont megvan), kikapcsolható a kikapcsoló menü, a hangerőgombok is felébreszthetik a kijelzőt, mindhárom alsó gombra definiálhatunk hosszú nyomvatartáshoz eseményt (a hosszú nyomvatartás ideje is állítható!), egyszerűen szuper. Kezdőképernyőt akármennyit létrehozhatunk, viszont itt sincs klasszikus főmenü."


Ettől.

2014. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A cyanogen amit meg én használok egyszerűbb és jobb. Ennyi. Ja és nincs benne véletlenül lefordítatlan kínai szöveg.
2014. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Saavedro ***** válasza:
Értem, szóval Neked OnePlus One adatott, hogy alapból használhatod a szűz CM-et.
2014. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket am szerintem nem iphone koppintás hasonlít egy két dolog de nem érzem koppintásnak mellesleg már kapható magyar boltokban 50 ezer ft ugyhogy betudom szerezni
2014. szept. 13. 22:50
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor vedd meg
2014. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!