Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 vélemények?

Nokia Lumia 925 vélemények?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni a Xperia U telefonom, de nem szeretnék újra Androido-t. És kinéztem a Nokia Lumia 925-öt és kinek milyen vélemyéne van róla ? Megéri az árát vagy ennyiért van jobb is?

2014. szept. 15. 17:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A Heureka.sk-ról megtudom rendelni 234euróért. (Szlovákiában élek)
2014. szept. 15. 17:29
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Megeri , nekem is ilyen van , kerdez nyugotan
2014. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért csak 1024mv ram van benne és csak 2 magos processzor. Más telefonokban 4gb ram van és 4 magos processzor. Nem kevés ez?
2014. szept. 15. 19:23
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Mirre hasznalnad? A rendszernek siman elleg ,egy akadas sem volt eddig .

234 ert bem draga, en 240ert vettem Szerbiaban.

2014. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ocsemnek huawei ascend g750 van. 8magos 2giga ram ,8x erossebb gpu, semmi kulonbseg nincs koztuk, annyi hogy a jatekok kicsit jobb grafikan mennek
2014. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Emberek ***** válasza:
77%

Nem kevés a RAM mennyisége, mert a Windows Phone rendszer nagyon be van korlátozva, nagyon meg van szabva, hogy milyen hardverre megy fel, és milyenre nem. Itt az 520-as lumia 512 mega RAM-ján sincs akadás, minden mozdulat gyors, és folyamatos. Az 1 giga RAM igazából csak néhány olyan alkalmazás miatt ami igényli azt. Nekem is egy 925-ös lumiám van már lassan 10 hónapja, és eddig nem volt vele nagy gondom, egyszer (saját hibán kívül) kellett garanciába visszavinnem mikrofonhiba miatt. Egyébként a 8.1-es rendszerrel végre talán a fejlesztők, és a vásárlók is felfigyelnek a rendszerre. Ezen kívül maga a rendszer gyors, stabil, és nem akad. Nyilván néhanapján nem árt újraindítani, de egyébként semmiféle "karbantartást" nem igényel, nem kell RAM-ot üríteni és ilyenek. A fontosabb appok itt is ingyenesen elérhetőek.

Ami a konkrét hardvert illeti, a kamera egy 8,7 mpx-es Carl Zeiss optikás, PureView technológiával ellátott kamera, ami meglehetősen szép képeket tud lőni. Különböző mobilos oldalakon (GSMArena, MobilArena, stb.) találsz képeket. Viszont amit én hátrányként élek meg az annyi, hogy néha telefonálás közben lehet hallani, ahogy a processzor dolgozik, valamint, ha valami hardverigényes játékot/appot futtatok, akkor nem csak a processzor, és a környéke melegszik, hanem az egész fém keret.

Remélem elég részletes, és kielégítő választ adtam.

Egy elégedett 925 tulaj

2014. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még kicsit átgondolom és lehet veszek egyet. Különben telefonálásra, netezésre és kicsit játékokra kelll. Az hogy a játékoktól felmelegszik nem zavar mert nem fogok vele órákat játszani.
2014. szept. 16. 12:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Az xperia U-n már mindek akadozik meg kicsi a képernyője .
2014. szept. 16. 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:

A melegedes inkabb komolyabb jatekoknal fordul elol ,mint pl. Asphalt 8...

A bongeszoje nagyon gyors

2014. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
En is xperia u-rol váltottam 5 hónapja lumia 925-re, de nem lettünk barátok, Úgyhogy megválok inkább szép csendben tőle.. Se a windowsphone nem jön be, meg úgy az egész amennyire tetszett az elején, már pont annyira ellenszenves. Egyebkent nekem állandóan újra kell indítani billentyűkombinációval, mert egyszercsak gondol egyet, és kikapcsol, és az istenért nem tudod visszakapcsolni, csak úgy. van hogy órák óta nem vagyok elérhető mire észreveszem. Nem is zavarna ez annyira, de az hogy minden újraindításnál eldobja a dátumot és az időt, az nagyon gány.. Plusz a párát Rettenetesen bírja, fürdőszobába ne vidd be, mert nekem attól is megállt, hogy fürdés erejéig ott volt bennt. Sose kellett volna ha ezeket tudom. Most váltok xperia z3 compactra, meglátjuk az milyen lesz.. Legalabb a vizet bírja, valószínűleg akkor a párát is. :)
2014. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!