Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 vélemények?

Nokia Lumia 925 vélemények?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni a Xperia U telefonom, de nem szeretnék újra Androido-t. És kinéztem a Nokia Lumia 925-öt és kinek milyen vélemyéne van róla ? Megéri az árát vagy ennyiért van jobb is?

2014. szept. 15. 17:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
Utolsó vagyok megint: Az lemaradt, hogy vannak napok amikor 4 ora alatt lemerül nulla használat mellett majdnem teljesen, es van amikor bírja intenzívebb használat mellett is az egy napot simán.. Valószínűleg az enyém egy szar, de ezektől eltekintve nem idegesített szét mint az xperia u előtte, és ha azt vesszük, hogy az 2 évig volt meg, ez meg 5 hónap alatt eladósorba került, akkor nem tudom.. :/
2014. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért az a 4GB RAM nem túl általános még Amdriod rendszernél sem. 2GB ma még nagyon jónak számít. WP-nek pedig bőségesen elegendő az 1GB is.
2014. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!