Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új telefonokból csak nekem...

Az új telefonokból csak nekem hiányoznak az "érintő" gombok?

Figyelt kérdés

Ugye mostanában az a divat, hogy nincs alul semmi gomb, hanem az érintő képernyőből "lopnak le"


Nektek mi a véleményetek?

+Azt hallotam, hogy ez lassíthatja a telefont, bár nem tudom 2 gb ramnál ez mennyit zavar



2014. szept. 18. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem azért csinálják, mert lasabb volna, hanem azért, mert néhány centet spórolnak rajta.

Ettől függetlenül leet még kapni olyat, amin megvannak a gombok.

2014. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, a Samsung még mindig ragaszkodik hozzá.
2014. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem inkább htc lenne a fontosabb, de m8 on sincs már és a legújabb htc desire sincs.

[Többit csak azért írtam mert kiváncsi voltam, mást is zavar-e vagy többség szerint ez jobb-e mint az érintős)

2014. szept. 18. 16:39
 4/10 Jófej:D ***** válasza:
Én is jobban szeretem a gombokat, de még most is vannak ilyenek.
2014. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel már nem sokáig.
2014. szept. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

na jah én is attól félek, hogy előbb utóbb leszoknak róla

[Am köszi mindenkinek zöldet adtam]

2014. szept. 19. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem hardver gombos telóm volt (Galaxy S2), de nemrég lecseréltem Nexus 5-re. Én is tartottam a szoftver-gomboktól, de mostmár sokkal szimpatikusabbak. Szerintem jobban néz ki, és mindig mindent érzékelnek. Plusz lehet változtatni a helyüket, kinézetüket stb.
2014. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már amelyiken.
2014. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
No igen, szerintem is értelmesebb dolog a fizikailag is létező gomb. Ezért is vettem s4 active-ot. Gombmániásoknak ajánlom!
2014. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyanok vannak? :D
2014. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!