Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Így vehetek telefont?

Így vehetek telefont?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy sony M2 aquát, viszont magyarországon azt csak a vodafon forgalmazza. Én t mobilos vagyok, és arra gondoltam hogyha netről rendelek egy ilyen telefont, aztán abba berakom a t-mobilos simkártyát, akkor az jobb lesz, ezt így meglehet csinálni? És honnan rendeljek, hogy biztonságos legyen, ha gond van vele, akkor hova kell vinni,illetve kell-e valamit tudnom még?

2014. szept. 19. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
attól még hogy netről rendeled ugyan úgy voda függő lesz. nézz szét árukeresőn. ott szinte mindig kártyafüggetlenek vannak.
2014. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy nem a voda honlapjáról hanem valami független oldalról, pl egy külföldi oldal, de majd megnézem az árukeresőt
2014. szept. 19. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
jaaa hogy ha nem szolgáltató oldaláról rendeled akkor igen
2014. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!