Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha 2 éves hűséget szeretnék...

Ha 2 éves hűséget szeretnék fogadni egy telefonra és előfizetek rá, akkor nekem valamivel bizonyítanom kell (pl. munkaszerződési papírokkal) hogy én azt biztos fizetni fogom a szerződés lejárta végéig, vagy simán meg lehet kötni e nélkül is?

Figyelt kérdés
Mindig is feltöltőkártyás ügyfél voltam, nem tudom hogyan zajlik ez az előfizetés-szerződéses dolog.

2014. szept. 19. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Telenor-nál és Vodafone-nál biztos hogy nem kérnek (személyesen üzletben)ilyesmit, csak személyi, adókártya, lakcímkártya kell.
2014. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vodafone-nál ugytudom igen kérnek jövedelem igazolást.

De a Telenor-nál nem, én is ugy hoztam ki pedig sulis voltam akkor, de már 18elmultam.

Telekom-nál meg passz.

2014. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Telekomnál tőlem csak irataimat kérték, illetve 3 hónapnyi előfizetési díjnak megfelelő kauciót kellett fizetni. Munkáltatói igazolás, hasonlók viszont nem kellettek. Ehhez hozzátartozik, hogy telefont egyben kifizettem, nem volt részletfizetés.
2014. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vodafone-nál nem kérnek, csak ott is kérni fognak előleget.
2014. szept. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vodafontól hoztam el a telóm, tőlem nem kértek előleget, sem kaukciót.


2 éve-s2.


30.000 et kellett fizetnem, mert az volt meghatározva a díjcsomaghoz, amiben vásároltam.


Aztán havi 5500 volt a tel. törlesztője 1 évig

2014. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tőlem kértem vodafonál utolso havi közüzem számlât (ami az ên nevemre szol) plusz 3 havi "kaukciot"
2014. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kértek a Telenornál,mondjuk online rendeltem! (személyi,lakcímkártya stb...)
2014. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!