Nokia lumia 635?

Figyelt kérdés

Vélemény, tapasztalatok a mobilról?

Havidíjas részletre két évre vásárolnám.

Jelenleg a Samsung Galaxy S első szériája van nekem (i9000) de nem tudom mekkora lenne a különbség vagy mennyivel lenne jobb így spec alapján, viszont több pénz sincs rá.

Megéri beruházni egyre?



2014. szept. 19. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel más rendszerigényekkel rendelkezik a Windows Phone (gyengébb hardveren is gyors és stabil), így nincs értelme összehasonlítani hasonló árú Androidos telefonok specifikációival. Én úgy gondolom, hogy legújabb 8.1-es frissítés óta nagyon jó rendszer a Windows Phone, és különösen ebben az alsó- és közép árkategóriában éri meg ezekre beruházni.
2014. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, tehát hiába ugyanannyi a ram benne mint az én több évvel vásárolt androidomba, nem éri figyelni, mivel a wp sokkal precízebben gazdálkodik a rammal és csak valóban azok a programok foglalják le belőle a szükséges helyet amit valóban használok, ellentétben az androiddal amire bár rá van írva mennyi, a fele nagyátlagban mindig foglalt úgy, hogy egy program sincs elindítva?

Ha jól értelmeztem amit írtál.

Amúgy neked tapasztalatból van ilyen vagy más wp op-os mobilod?:)

2014. szept. 20. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!