Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625 vagy 630,...

Nokia Lumia 625 vagy 630, vagy Sony Xperia M?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szerintetek?Gondolom fogok pozitív és negatív véleményeket is olvasni,de kíváncsi vagyok. :) Előre is köszönöm!
2014. szept. 20. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, Sony!
2014. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Lumia 630, ha nem fontos az előlapi kamera meg a vaku
2014. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én a 630 at ajánlom nekem nagyon bevált kis készülék (egy simes), ezelőtt egy csúcskészülék volt androiddal de ez felülmúlja :D nem kell állandóan bezárogatni az alkalmazásokat, jobban beosztja az akksiját le lehet tiltani az alkalmazásokat és eléggé megszerethető ez a csempe felület is :)

hát a kameráját sajnálom hogy nem raktak rá vakut de ez van de még így is elég jó képeket készít főleg a nokia saját kamera appjával

a zene nincs benne extra funkciók hogy most rock v hip-hop v disco ba szoljon csak egy alap sáv van de szerintem nagyon adja főleg úgy hogy a hangerőből van elég ezt nem kell már maxra felvennem :D

a kijelzője szép nagyon minden színt szépen ad kivétel a fehér az kicsit sárgás de ez a clear black technológiának köszönhető... és ezért nem fogyaszt annyit az akksi

a 625 öst nem tudom milyen ahoz még nem volt szerencsém hozzá..

az M az olyan mint egy átlag sony androidos telefon... nem tudok mit hozzá fűzni kamerája sony ez is elég szép képeket készít, hangszórója nemtudom milyen, kijelzője nem olyan szép mint a 630 é szerintem, gördülékenyen fut ez is.

ennyi sztem amit tudok mondani én tiszta szívvel ajánlom a 630at

2014. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! :) Még nem sikerült eldöntenem! :/
2014. szept. 20. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor segítek. A 625 ezek közül a legjobb.
2014. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nokia 625. Elötte Sony-m volt .... ég és föld a különbség. Nekem a sony-m mindig lefagyott, belassult, random kilépett dolgokból.... 625-öm még SOHA nem fagyott le és semmilyen gondom nem volt vele.
2014. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nokia 625-öm van. Előtte egy Sony xperia mini pro-m volt amit már falhoz csapkodtam volna legszívesebben. Androidos tapasztalatom az hogy minden istenverte alkalmazás megy a háttérbe és emiatt lassú a telefon. Külön program kellett ahhoz hogy be tudjak zárni olyan programokat amiket meg se nyitottam......Ami a Nokiába szerintem jó hogy ez nincs. Ha hosszan nyomja az ember a vissza gombot akkor megjelenik az összes futó alkalmazás és azt te szééépen ki tudod ikszelni.

A csempék szerintem marha jók. Azt rakod ki oda amit te gyakran használsz és úgy variálod,színezed ahogy akarod. A többi szépen ABC sorrendbe jobb oldalon ott van.

Egyetlen gyenge pontja a kamera. Nem csinál eget rengetően rosszat, de aki extra csili vili nemtom milyen képeket akar az vegyen 100 ezerért rendes fényképezőgépet.

2014. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy kicsit drágábban Lumia 1020
2014. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!