Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elopták a telefonomat az...

Elopták a telefonomat az osztálytársaim itt egyik ötlet meg lehet e próbálni?

Figyelt kérdés
Pénteken elopták a tesi teremből a telefonomat és csak osztálytársaim közlekedtek ott és csak osztálytárs vihette el. Na most én azt találtam ki h visza adják hogy mondom az osztály elött h "bementünk a rendörségre és bemérték a telefont és azt is tudják h az óra alatt hol járt a telefon és az iskolából merre vitték és maximum szerdáig vár a rendőrség h visza adja az ilető mert ha nem akkor pedig elinditják a nyomozást és ugyis megtudják h kivitte el és fél évtől 1 évig terjedő szabadság vesztést kap az aki elvitte mert nagy értékü a telefon ..... amúgy Sony Xperia M2 telefonról van szó és azt szeretném evvel kapcsolatba kérdezni h ezt szerintetek próbáljam e meg nem vesztek evvel semmit ???

2014. szept. 21. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod, de a rendőrség nem vár, reméljük hogy nem szúrják ki az osztálytársaid az apróbb csúsztatást.

Egyébként tényleg bemehetsz a rendőrségre.

2014. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bmentünk a rendőrségre anyuval és a rendőrség azt mondta mert ugye nem a lakó helyünkön történt az eset hanem másik városba ezért átküldik a rendőrök az adott környékre mert ugye nem a városomban tanulok hanem egy másik városba
2014. szept. 21. 09:40
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez én találtam ki egymagam és rájuk akarok ijeszteni ! biztos akkor visza adják :/
2014. szept. 21. 09:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos az, hogy csak az osztálytársaid lehettek...bárki bemehet, nem nehéz óráról kilógni...nálunk jópár éve volt ez, csak nagyobb tételben...3 srác egy egész napon át lopkodta a telefonokat, órákat, pénztárcákat...aznap ellógták a sulit...ott szerencsére kiderült, mivel legalább egy 300ezer Ft-nyi érték eltűnt, és foglalkozott vele mind a rendőrség, mind az iskola is.


amúgy a fenyegetéssel nem mész semmire. bár nem tudom, hány éves vagy, de nyilván aki kicsit idősebb már, az tisztában van azzal, hogy a rendőrség nem méregeti be a telókat, mert az egy elég bonyolult eljárás, mire megkapják rá az engedélyt.

2014. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen iskoláb jársz, hogy ilyenek történnek??? Amúgy meg ha megtudod ki vitte el azt vágd pofán, de úgy hogy többet eszébe se jusson ilyet csinálni.
2014. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biztos osztálytársaim közül volt abba biztos vagyok !! hát én sajnálatos módon nagyon sz+rházi iskolába járok :/
2014. szept. 21. 13:11
 7/10 A kérdező kommentje:
bekapták a horgot kajakra :DD elhitték :D bevalották csak nem érkezett meg még a teló :/ de holnap hozzák mert eladták de ezt mindenkinek ajánlom !! tanuljatok meg blöfölni egy nagyot :)
2014. szept. 22. 22:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na az jó hogy bekapták a horgott,de sikerült vissza adniuk??
2014. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
JUUJ ne haragudj most vettem észre hogy irtál :/ igen bevalották az egészet és mivel beszarattam őket ezért elmondták figyelj ide ha neked is elopják ezt csináld ajánlom :) azóta megnött az önbizalmam a blöfök terén és némikor szokta is használni ha úgy adódik :) minden jót üdv: marci :)
2015. febr. 20. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz sztori :D Szerencséd volt!
2015. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!