Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia Z és Z2 között...

A Sony Xperia Z és Z2 között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a fényképezés és a kijelző nem olyan spéci a Z-nél, dehát prémium telefon, szóval nem gondolom hogy olyan rosszak lennének (a szín és a fotó). Tehát: ezen 2 dolgon kívül miben különböznek egymástól (gondolok itt a vízállóságra, akadozásra, hardveres "erősségre" stb.), és érdemes-e +60 ezer forintot költeni a Z2-re, vagy az olcsóbb Z éri meg? CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ez a 2 telefon érdekel (se a Z1, és ezeknek a compact változata)

2014. szept. 21. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Z-m van, először Z2-t akartam de nekem mondták sokan hogy nem ér meg +90000 Ft-ot mert annyival nem tud többet a Z2 és a Z is elég lesz bőven. Úgyhogy Z-t vettem de nekem nagyon bevált.
2014. szept. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. szept. 22. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
z-ben jóval gyengébb hardver van, és a kijelző rég idejétmúlt technológián alapul (ezt nem a felbontásra értem gyengébbek kedvéért). A hardver erős, ám a maga idejében egy fullhd kijelzőre ez is gyenge volt és most is az szóval laggolgat.. Egy z1 alig drágább most mint egy z és jobban megéri. z2 azért kerül ennyibe mert a kijelző jóval korszerűbb technológiával készült mint az eddigi xperia modellek bármelyike.
2014. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!