Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kérhetném el tőle?...

Hogyan kérhetném el tőle? Válaszokat gyorsan. PLS! ( légyszi értelmes válaszokat nem kell lehurrogni )

Figyelt kérdés

Augusztus eljén a bátyám vett egy Samsung Galaxy S5-öt. 20/F

Az előző telefonja Sony XPeria asszem és apu megígérte, hogy kapok egy telefont augusztus utolsó hetében erre a tabom elromlott és vett egy telefonálós tabletet és nemtudom, hogy akkor telefont kapok e még..

A bátyám 40.000 Ft-ért el akarta adni a Sony telefonját de azóta is a szekrényen porosodik :-). Nemtudom, hogy, hogy tudnám elkérni tőle..

Vajon úgy megkapnám, ha karácsonyra telefont kérek??

Ha van ötlet légyszi írjatok minél hamarabb! Előre is köszi:-)



2014. szept. 23. 07:24
 1/9 anonim válasza:
Ha ugyis a szekrenyen porosodik eleve miert nem hasznalhatod? Szerintem nyugodtan kerdezz ra.
2014. szept. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oki megkérdem :-) Mert legutóbb mikor megvette a telóját nyafogtam, hogy nekem nics :D És aztmondta megkapom majd de utt a tablet és nemtom mit mondana :P Pénteken jöncsak haza :/
2014. szept. 23. 07:37
 3/9 Tengor ***** válasza:
Ne kérd el tőle, vedd meg magadnak, legyen benned ennyi önérzet!
2014. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A bátyám te igen ész... Kiemelem NEM KELL LE HURROGNI... -,-"
2014. szept. 23. 07:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Petra, Te hány éves vagy, hogy "gyorsan" kell válaszolni egy ilyen egyszerű kérdésre?
2014. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
14- nél nem több.
2014. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Gyorsan válaszokat pls!"

Minek ha ugyis csak pénteken megy haza?:,D

2014. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem minek egy gyereknek két telefon?
2014. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mitől romlott el a tabod? Aztán kaptál egy telefonálós tabot, most még el kell kérni a bátyádét is? Nagyon jó dolgod lehet, ez a problémád.
2014. szept. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!