Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s 8gb tmobilnál...

IPhone 4s 8gb tmobilnál mennyi a kezdőrészlet es mennyit kell havonta fizetnem?

Figyelt kérdés

Iphone 4s 8gb szeretnék venni a tmobilnal előfizetéssel

Még nem vettem telefont a tmobilnal szóval nem tudom hogy ez számít e

És ha tudnátok segíteni akkor mennyi lenne a kezdőrészlet és mennyi lenne a havi törlesztés?


2014. szept. 23. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Díjcsomagfüggő minden. A T oldalán viszont fenn van minden. Milyen csomagokkal tudod megvenni, mennyi azoknak a havidíja, az adott csomag esetén mennyi lenne a kezdőrészlet illetve mennyi lenne a telefon részlete és még az is ott van, hogy ha egy összegben szeretnéd megvenni akkor mennyi lenne.
2014. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Megnéztem es next s díjcsomaggal havi 7990 ft es 4990 ft a kezdőrészlet

De az egyik haverom mondta hogy ő megkérdezte és mivel még a tmobilnál nem kötöt semmilyen előfizetést és még telefont se vett ezért 3 havi összeget kell kifizetni

De neten meg 4990 a kezdőrészlet ezt nem értem

Ebben tudnál segíteni?

2014. szept. 23. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre már csak azt tudom mondani, hogy hívd fel őket és kérdezd meg hogy is van ez. A nagy értékű dolgoknál lehet kérnek ilyesmit, de amikor én kötöttem előfizetést és vettem hozzá egy telefont (kb. 4 éve és a telefon alig volt 25ezer forint hozzá), nem kellett semmit előre fizetni.Jó a telefont mondjuk akkor egybe fizettem, de azon kívül semmi. Tavaly meg rendeltem egy BB10-et részletre, de ott is csak a kezdőrészletet fizettem semmi mást. A számlához jön külön csekken a részlet és kész.
2014. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2014. szept. 23. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem voltál T-Mobilos, tehát nem volt se Dominos, se havidíjas előfizetésed akkor elszoktak kérni nagyobb összeget (3-6 hónap) vagy kérnek jövedelemigazolást.


Nekem az volt a szerencsém, hogy kb 10 éves korom óta Dominos voltam és így 18 évesen eltudtam hozni egy Galaxy S4-et 0 Ft kezdőrészlettel.

2014. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aha ertem

Tehat akkor ugye irták hogy havi 7990 plusz a kezdőrészlet ami 4990 azmar 13000 es akkor es akkor meg két honap plusz

Szoval az olyan 29000 ft szerintem abbol mar jobban megérné ha vennék egyet használtan en ezf gondolom

2014. szept. 23. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!