Ez mi a csuda?

Figyelt kérdés

Cant play the demo video the folder called demovideo is missing. Find a new video file folder plus instructions at campaigns. Sonymobile.com/retaildemo


Ahányszor rádugom a töltőre a telefont, ez az üzenet fogad. Felkapcsolja a wifit, adatkapcsolatot, blueetooth és le akar tölteni valamit okézás után, de semmit nem csinál, ha rámegyek, viszont, ha vissza nyíllal kilépek, akkor meg reklamál, hogy le akarom állítani a letöltést? Törli a telefon memóriáját. Azt vettem észre, hogy az összes fotót törli, ami az xperia l-lel készült és telefon memóriába van mentve. Gyári állapotba visszaállítja a telefont. Az összes gyorsindítót törli a főképernyőről, amit kitettem. Mi a bánat ez a marhaság? Ha ki akarok lépni a home középső billentyűvel bármely programból, ugyanezt csinálja. Folyton alaphelyzetbe állítja a telefont.


2014. szept. 24. 19:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Gyári adatok visszaállítása sem segít a helyzeten.
2014. szept. 24. 19:47
 2/9 doni1201 ***** válasza:

Ha jól vettem ki a leírásoból, akkor Xperia L-nél jelentkezik a probléma (?). Ha igen írd be ezt a kódot a hívás képernyőn:


*#*#73556673#*#*


A legtöbb Xperián ez a bolti demo mód ki/bekapcsoló kódja. Valószínűleg nálad be lett kapcsolva.

Ha ezután is baj van töltőre csatlakoztatásnál, akkor töltés közben írd be a kódot.

2014. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezer hálám, kipróbálom!
2014. szept. 26. 12:32
 4/9 A kérdező kommentje:
aktiválni vagy cancel-re kell menni?
2014. szept. 26. 12:34
 5/9 A kérdező kommentje:
ha minden igaz, aktiváltam aztán még egyszer megcsináltam és azzal kikapcsolódik, ha jó értettem. Hogy a csudába lett ez aktív? Most rátettem töltőre és nem dobta fel azonnal az ablakot. Az 1. gyári adat visszaállítás után kezdte csinálni és utána sem javult a helyzet többszöri visszaállításra sem.
2014. szept. 26. 12:38
 6/9 doni1201 ***** válasza:
Kiállított darabok esetén szokott ilyen probléma lenni. Ha csak az 1. gyári visszaállítás után jelentkezett a probléma, akkor nem tudom, hogy sikerült aktiválódnia. :)
2014. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Másod kézből vettem, nem ismerem az előéletét...De elgondolkoztató, hogy így mi mindent vehet meg az ember... Nagyon köszi, hogy nem kellett drága pénzért szervízbe vinnem a telót! Te honnan tudtad ezt? Szerelő vagy?
2014. szept. 26. 13:09
 8/9 doni1201 ***** válasza:
Nem, csak angolul tudok :) A "...retaildemo" a leírásodban a Bolti demót jelenti - beírtam a google-be és átolvastam gyorsan a fórumokat.
2014. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 doni1201 ***** válasza:
Mondjuk az Xperia U-nál találtam meg a megoldást :) [link]
2014. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!