Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen mobiltelefo...

Szerintetek milyen mobiltelefont vegyek? Nagyon sok mindennek utána néztem de nem bírom eldönteni.!

Figyelt kérdés

Azt mondják a Sony-nak nagyon hamar lemerül az aksija az összesnek és nagyon hamer elrontódik.! Ez igaz? Én Sony párt vagyok Sonyt akarnék venni. A Zultrn gondolkodtam. De mindenki azt mondta akármilyen sony elrontódik a Nokiát ajánlották.

Olyan telefon kéne ami kibírja sokáig töltés nélkül és minimum vagy 3 évet bírni fog vagy 2-őt!

Mondjatok sokat pls!!

ezek csak az én példáim ezek közül érdemes megvenni valamelyiket és a sonysra választ! :/


Milyen telefont vegyek?

Pl.:-Sony xperia Z ulrta

-Sony yperia Z2

-Sony xperia Z1compact

-Sony xperia SP

-LG G2 vagy G2 mini

-Nokia Lumia 1020 vagy nem tom abból sok van..

-Samsungot nem szeretem,de megtetszett az S5 mini

Iphone 5S nagyon tetszik de drága :/



2014. szept. 27. 13:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez esetben vagy a fent említett LG G2, vagy egy iPhone 5S közül válassz. Innentől pedig tényleg ízlés dolga.
2014. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!