Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6-ot vagy 6 Plus-t vegyek?

IPhone 6-ot vagy 6 Plus-t vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt soha iPhone-om, ezért minden lehetséges ok, tényező érdekelne egyik vagy másik ellen ill. mellett.


Eddig volt Androidos és WP8-as telóm is, mindkettőt kiválónak tartom, főleg az elsőt, de most úgy döntöttem kipróbálom az iPhone-t is.


.

Ezért kérlek titeket, ha válaszoltok ne komment háborúba kezdjetek egymás ellen, hogy melyik oprendszer jobb vagy rosszabb, mivel csupán csak a kérdésben említett két telefon közül szeretném ha segítenétek a választásban! Előre is köszönöm a témához kapcsolódó válaszokat. :)



2014. szept. 27. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Én néhány napja vettem meg a 6-ost. 6 Plust akartam, de túl nagy volt nekem, és utolsó pillanatban meggondoltam magam.

Szerintem a 4,7 inches kijelző bőven elég, nem kell 5,5 .. :D

2014. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
sima 6-ost vennék, mert a 6plus akkora és olyan vékony hogy simán elhajlik ha nem vigyázol rá
2014. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
nekem 6 van, a plus túl nagynak tűnt, mivel kocsiban telefonálok sokat szempont volt hogy normálisan tudjam fogni, a 6plus nemtom kinek kényelmes, szerintem az iskolásoknak
2014. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Ejnye ejnye, kocsiban telefonálni :)


Szerintem is sima 6. A plusz iszonyt böszme.

2014. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
67%
Nekem jelenleg egy Samsung Galaxy S3 van, a kijelzo merete azonos a 6-os iPhone kijelzojenek meretevel, szerintem ez boven eleg, a zsebemben is kenyelmesen elfer. Szeretnek en is venni egy 6-os iPhoneot minel hamarabb... Szerintem ne vegyel plusszot, foleg azert mert tenyleg annyira nem strapabiro telefon konnyen hajlik
2014. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Íme egy remek írás a hajlásról:



[link]

2014. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)


De nagyon rámentünk a kijelzőméretre, hogy kinek felel meg a mérete, kinek nem de ez szubjektív.

Ha lehet a jövőben egy kicsit olyan válaszokat várnék ami nem a kijelző méretére meg a telefon elhajlására vonatkozik. :)


Kedves utolsó válaszoló.

Hát remeknek ezt az írást nem nevezném, ugyanis egyrészt ferdít és nem közöl le mindent pl. a teszttel kapcsolatban, másrészt a cikk szerzője olyan embernek tűnik aki egyből kardot ránt minden Apple-t érő kritikára, át sem gondolva azt, hogy a kritika jogos-e vagy sem.

Ferdít, mert a külföldi fórumozók nagyobbik része egyáltalán nem azt írta, hogy ha ráülnek akkor hajlik meg, hanem azt, hogy már akkor is ha kicsit feszeebb (farmer) nadrág van rajtuk, akkor is.

Nem közöl le mindent, mivel a tesztet készítő emberke egyből letesztelte a megegyező méretekkel rendelkező Galaxy Note 3 hajlékonyságát is hasonló erőhatásnak kitéve azt. Sőt ehelyett a végére még egy primitív videót is beágyazott, ahol szándékosan tönkretesznek egy S4-est. - Ez az érvelés kb. egy nagyon fiatal ember szintjének felel meg (12-14-nek saccolom).


És, hogy jogos-e a kritika? Nagyon is. Több - valóban - független oldal elismerte, hogy a probléma tényleg fenn áll, azonban HOZZÁTÉVE azt is, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a Plus-nak ilyennek kell lennie.

Valószínűleg csak gyártási hibáról van szó.

2014. szept. 28. 16:35
 8/11 A kérdező kommentje:

Ja és még egy dolog.

Ugyanaz a srác később nem csak a Note 3-mal hasonlította össze a hajlíthatóságot, hanem több aktuális csúcsmodellt megnézett, köztük az iPhone 6 sima verzióját is.


Egyik sem hajlott.

2014. szept. 28. 16:41
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

ha ennyire okos vagy akkor miért nem döntöd el te magad

vegyél samsungot inkább

2014. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyi... :)
2014. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!