Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6-ot vagy 6 Plus-t vegyek?

IPhone 6-ot vagy 6 Plus-t vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt soha iPhone-om, ezért minden lehetséges ok, tényező érdekelne egyik vagy másik ellen ill. mellett.


Eddig volt Androidos és WP8-as telóm is, mindkettőt kiválónak tartom, főleg az elsőt, de most úgy döntöttem kipróbálom az iPhone-t is.


.

Ezért kérlek titeket, ha válaszoltok ne komment háborúba kezdjetek egymás ellen, hogy melyik oprendszer jobb vagy rosszabb, mivel csupán csak a kérdésben említett két telefon közül szeretném ha segítenétek a választásban! Előre is köszönöm a témához kapcsolódó válaszokat. :)



2014. szept. 27. 15:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés! Nekem most 6 van. Nekem tökéletes. Nézzünk hát az adatokat, melyekben az IPhone 6 Plus jobb!


- pixelszám:

- IPhone 6: 326 ppi

- IPhone 6: Plus: 401 ppi


- kamera (első, hátsó):

- IPhone 6: Ugyan azok az adatok, mint a 6 Plus-nál, csak nincs kép stabilizátor. A fotóknál nincs különbség a két mobilnál, csak a videóknál látni minimális különbséget A Plus javára.

- IPhone 6 Plus: Ugyan azok az adatok, mint a 6-nál, csak van kép stabilizátor. A fotóknál nincs különbség a két mobilnál, csak a videóknál látni minimális különbséget a Plus javára.


- készenléti idő (stand by time)

- IPhone 6: 10.4 days (250 hours)

- IPhone 6 Plus: 16.0 days (384 hours)


- kijelző méret:

- IPhone 6: 4.7 inches

- IPhone 6 Plus: 5.5 inches


Az én véleményem:

Nekem tökéletesen jó a sima 6, hiszen pont elég jó képeket csinál (egyébként sincs, csak egy hajszálnyi különbség), a mérete is tök jó (a Plus szerintem már kényelmetlenül nagy, meg van az a fránya BendGate...), az aksi idő is tökéletes, ha egész nap intenzíven használom, nem merül le, a kijelző felbontása pedig már így is meseszép! Szerintem IPhone 6.

2014. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!