Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alakformálás céljából melyikke...

Alakformálás céljából melyikkel tudnék eredményt elérni: kb.20 perc intenzív futás, vagy kb.35 perc kocogás?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy egyik sem sok, de többet sem időben, sem energiában nem tudok/akarok erre fordítani.
2014. aug. 4. 15:08
 1/7 Osynho ***** válasza:
Az alakformálás fogyást, vagygy izmosodást jelent nálad? Fogyáshoz inkább az alacsonyabb intenzitású, hosszabb mozgás a jó, tehát a kocogás. Bár lehetne közelebb az 1 órához. És ehhez természetesen rendes étrend, mert anélkül felesleges bárminek is nekiállni.
2014. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Nem tudok/akarok erre fordítani".


Figyelj munka nélkül nincs eredmény.

2014. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha az alakformálás fogyást jelent, túlsúllyal nem ajánlott a futás/kocogás. aerobic.
2014. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát fogyás, formásodás egyaránt cél. Max 5 kg túlsúlyom van, vagy még annyi se.
2014. aug. 4. 20:08
 5/7 Osynho ***** válasza:
De mi az a formásodás? Izmosodásra gondolsz? Ahhoz nem elég a futás és egyébként is más étrend szükséges hozzá, mint a fogyáshoz.
2014. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

izmosodni lehet futással, csak az átlag nem fog, mert nem ért hozzá.


alakformálás valójában azt jelenti, hogy a zsírt leégeted az izomról, feltételezem. lehet fogyni vízből meg izomból is, de az senkinek se célja.

2014. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Osynho ***** válasza:

"kb.20 perc intenzív futás, vagy kb.35 perc kocogás?"


Én erre céloztam, hogy ettől a futástól biztos nem fog izmosodni. Főleg, hogy nem akar több energiát erre fordítani... Csak eredményt akar, erőfeszítés nélkül.

2014. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!