Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg a pasik a randin úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a pasik a randin úgy viselkednek mint egy állásinterjún? Ezzel lehet eredményt elérni, nem szánalma ez inkább?

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé szánalmas,a mikor egy férfi úgy viselkedik az első randin mintha egy állásinterjún lenne, szerintem egy párkapcsolat nem erről szól, hanem az érzelemről, szerelemről lelkiségről.
2014. aug. 9. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi van? Ezt a hülyeséget honnan veszed? Nem úgy viselkedünk...
2014. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

igen, önéletrajzzal megyünk a randira, és előtte felelevenítem a régen tanult szakmai dolgokat amiket nem használtam eddig...ja és az ajánlólevelet is viszem! igaz 1. munkahelyen vagyok 1 éves munkaviszonyban, de majd randira kérek ajánlólevelet a főnöktől, meg viszek önéletrajzot :D


am honnan jött ez a hülyeség?

2014. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy úgy viselkedik, mint egy állásinterjún? Amennyiben ez alatt pl. az udvariasságot érted, akkor az normális szerintem.
2014. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy csak jókat magukról, fényezik magukat, rossz dolgokat nem mondanak magukról, pont mint egy állásinterjún.
2014. aug. 9. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg a nők szokták "interjúvolni" a férfit: -lakás? ház? kocsi? munka? jövedelem?
2014. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mert te biztos kiteregeted az összes rossz tulajdonságod egyből, és nem kiöltözve meg smink nélkül mész el egy randira mi? na hagyjuk már...:D
2014. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát én a randi előtt elmondom a rossz tulajdonságaim nagy részét :) netes ismerkedésnél...minek fényezzem magam? nem vagyok csupa jóság...az egómat nem sérti, ha a rossz tulajdonságaimat is felfedem...hisz azt akarom engem szeressen ne a "jó oldalam"...
2014. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

mi számít rossz dolognak?

azt előre közlöm h lenyeled és elvárom, hogy olyan arcot vágj mintha a legédesebb lépes mézet fröcsköltem volna a szádba.És közben a könnyeid elmossák a sminkedet.ÉS rossz ku>*rva kinézeted lesz borzas hajjal jól szanaszét bszva.Nem társam a tulajdonom...


ez szerelem,érzelem,és lelkiség is.

2014. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös jól mondja. Az meg, hogy jókat mond az nem egyenlő az állásinterjúval. Az állásinterjún érdekbeli kérdések zajlanak, amit az 5-ös jól megfogalmazot.
2014. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ezerszer inkább egy állásinterjú, minthogy lánnyal kelljen beszélni...
2014. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!