Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van feltöltőkártyás iphone?

Van feltöltőkártyás iphone?

Figyelt kérdés
Nem is az a legfontosabb,hanem .. Ha használtan veszek egyet pl a vaterán, ami mondjuk előfizetős, havi számlás,akkor hogy kerül a nevemre,hogy nekem küldjék a csekket? Soha nem volt még olyan telefonom,ami ne feltöltőkártyás lett volna ,sokszor volt ez előny,de néha hátrány is,amikor lefogyott róla a pénz ,valmint használtan sem vettem telefont soha. Ha nem telefonálok abszolút,akkor is van valami alapköltség?

2014. szept. 27. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Egy telefon nem előfizus vagy feltöltős,hanem a sim kártya ami benne van.
2014. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tökmind1 ,hogy mi az mi benne. Lehet akkor csak simán iphone készüleket venni és bele teszem jelenlegi kártyát és kész? Használt eseténél ugyan ez?! A csekk valahol " elveszik" az álltal,hogy nincs fizetve. Vagy a tulajnak kéne fizetni tovább?! Hülye lenne.. Nem tudom ez hogy van. Az kegegyszerűbb,ha újonnan vennék egy bármilyet és minden egyenes.
2014. szept. 27. 21:15
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem fizeti a telefon részleteit és legtöbbször ez van ,akkor letiltja a szolgáltató.
2014. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, lehet kapni feltöltőkártyával is iPhone-t, és bármilyen SIM-et lehet bele tenni (természetesen ha szolgáltatófüggő, akkor csak adott szolgáltatóét). De sorba véve a lehetséges eseteket:

1. előfizetésre, részletre vásárolták a telefont. Csak az eredeti szolgáltató kártyájával fogod tudni használni. Ha az eredeti előfizető nem fizeti tovább, letiltásra kerül a készülék, azaz nem fogod tudni használni.

2. előfizetésre, de egyben kifizetve vásárolták. Ha nem fizeti tovább, neked nem adódik belőle problémád, hisz a telefon már ki van fizetve. Csak az eredeti szolgáltató kártyájával fogod tudni használni.

3. kártyásat veszel. Csak az eredeti szolgáltató kártyájával fogod tudni használni.

4. kártyafüggetlent veszel. Ebbe olyan SIM-et raksz, amilyet akarsz. Arra ügyelj, hogy tényleg függetlent vegyél, és ne ilyen-olyan módon "függetlenítettet" (pl R-SIM), mert később lehetnek műszaki jellegű problémáid.

2014. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"2. előfizetésre, de egyben kifizetve vásárolták. Ha nem fizeti tovább, neked nem adódik belőle problémád, hisz a telefon már ki van fizetve."


Álmodban. Pont azért kapod a telefonra a kedvezményt, mert 2 évig fogod fizetni az előfizetést.

Nyugodj meg az egész telefont tiltják akkor is ha ki van fizetve maga a telefon de az előfizetés nincs fizetve.

Ajánlom tájékozódásra a szolgáltatók facebook oldalát meg a prohardvert szintén a szolgáltatók topicjaival.

2014. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szóval bemegyek az üzletbe,meg mondom,hogy feltöltőkártyásat szeretnék azt ennyi?! 1-2 alkalommal voltam 20-as egyébként mindig 30-as telefonjaim voltak. Jelenleg is. Lehet azt is,hogy csak a készüléket kérem úgy veszem meg? A telekomnál veszem mindenképpn ajelenlegi telefont is ott vettem szóval mind a 2 30-as számú. A jelenlegi nokiámból a sim kártyát át lehetne tenni az iphoneba?

Talán egyszerűbb inkább újonnan meg venni annak nem lehet ( elvileg) semmilyen rejtett hibája és biztos,hogy vannak hozzá papírok meg garancia.

Nem akarom 2 évre venni .. az ipadot is 2 évre vettem még csak most telik majd le 1 év. Iphone 6 ot akartam,de az állítólag nem jó..

Engem még az idegesít,hogy iphone- nál 8 megapixeles kamera van egy 200000-es telefonnál!! A sony x peria z- nél ami szintén drága ott van 20 megapixel.meg a samsung galaxinál ( azthiszem ..a nagy fehérnél) is 16.

2014. szept. 28. 08:21
 7/11 A kérdező kommentje:

Használtan inkább nem veszek,mert kitudja milyen vége lesz lehet,hogy egy pénz kidobás..

Tegyük fel ha egy részletre vásárolt használtat veszek,aminél már lejárt a 2 év,akkor még amobil interet számlának jönnie kell.. Vagy az eladó tulaja lemondja vagy nem fizet, előbb utóbb nekem kikapcsoljak és köttetek egy újat? Mert a számla az egy névre megy arra a névre,aki köttette meg vette a netet a szolgáltatónál pedignem tudják,hogy máik tulaja van atelefonnak. Inkább nem kell használtan ez az " átállás" számomra macerás..

2014. szept. 28. 08:28
 8/11 A kérdező kommentje:

Még a legfontosabb! Keresztapámnak iphone 5- je van és azt hiszem 1gb-s mobilinternet csomagja van. Azt mondta,hogy ha elfogy az 1 gb akkor utána fizetős az internet, ez igaz? Nekem az ipadon 2 gb van ha ez elfogy,akkor utána csak lelassul,de azért nem kel fiezetnem,

Vagy mobilintrnet csomag függő ez? 200 vagy 500 mb az mire elég? Gondolom telefonhoz méretezve ezek sokakkal többek,mint az ipdranézve a 2-500- at nem ?

2014. szept. 28. 08:47
 9/11 anonim ***** válasza:

#5: igazad van, régebben olvastam egy NMHH-s határozatot, de az pont a másik irányról (telefon részleteinek nem fizetésekor előfizetést nem korlátozhatják) szólt. Mea culpa.


Kérdező: bemész a T-mobilhoz, és Dominoban kéred az iPhone-t, ennyi. De annyira kevés ilyenkor az eltérés a kártyafüggetlen (Apple.hu-s) árhoz képest, hogy inkább utóbbit választanám, ha eladásra kerülne sor, bőven visszajön a különbözet.

Kamerát sosem a "megapixelek" alapján szabad megítélni, hanem az elkészült képek alapján. A lencserendszernek van úgynevezett optikai felbontása, és 20 megapixelt egy ilyen parányi optika nem fog neked tudni leképezni, semmivel nem vagy előrébb, csak nagyobbak lesznek a fájlok. Szenzoron ráadásul kisebbek is a képpontok, emiatt jobban zajosodik->zajszűrést kell alkalmazni. Phonearena-n van kamera összehasonlítására szolgáló rész, tudom ajánlani.

Mobilinternetnél a csomagtól függ, hogy túlforgalmazás esetén mi történik. Manapság a sebességet szokták korlátozni, régebben volt divat a túlforgalmazási díj.

2014. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Manapság a sebességet szokták korlátozni, régebben volt divat a túlforgalmazási díj."


Ez így van. Sajnos még sokan vannak pl Médiamánia díjcsomagban ahol pénzbe kerül ha túllépi. Az ő hibájuk, hogy nem váltanak modernebb díjcsomagra.

2014. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!