Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van feltöltőkártyás iphone?

Van feltöltőkártyás iphone?

Figyelt kérdés
Nem is az a legfontosabb,hanem .. Ha használtan veszek egyet pl a vaterán, ami mondjuk előfizetős, havi számlás,akkor hogy kerül a nevemre,hogy nekem küldjék a csekket? Soha nem volt még olyan telefonom,ami ne feltöltőkártyás lett volna ,sokszor volt ez előny,de néha hátrány is,amikor lefogyott róla a pénz ,valmint használtan sem vettem telefont soha. Ha nem telefonálok abszolút,akkor is van valami alapköltség?

2014. szept. 27. 21:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Most az ár eltérés annyira nem érdekel,halehet 200 000 fölé nemenjen az ára. Plusz még rá a mobilinternet,de csak olyan kell,ami a x gb után letelik csak lelassul és nem fizetős lesz. Azért akarok feltöltőkártyásat,mert manapság már a telefonálgatást felváltotta a facebook meg többnyire engem hívnak,mint én hívok,ezért elég a feltöltőkártyás!
2014. szept. 28. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!