Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van Xiaomi márkájú...

Kinek van Xiaomi márkájú telefonja? És mi a tapasztalata róla?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

nekem volt

átlagos olcsó kínai telefon átlagos androiddal

nem vennék mégegyszer

2014. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Az első csak hazudozik össze-vissza. Biztos valami apple fan. Tipikus android fikázás. Fingja sincs, hogy ez milyen teló. Átlagos Android? LOL A MIUI pont nem az átlagos android. Ha hazudozni akarsz, akkor inkább húzz innen a csába.


Nekem Mi3-am van, havernak Redmi 1S. Amennyire tudom elégedett vele.

Én imádom az Mi3-at. Nagyon jó kamera, gyönyörű kijelző. Hosszú üzemidő. Persze ha egész nap nyüstölöm, akkor az is lemerül.

Nagyon jó minőségű telefonokat gyárt a xiaomi, a gagyi alsóbb kategóriában nem is képviselteti magát. Csak közép és felsőkategóriában van jelen. És a legjobb az ár/érték aránya.

2014. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2014. szept. 29. 14:18
 4/12 anonim válasza:
39%

Első: pfff, no comment.


Nekem egyelőre bejön. Középkategóriás hardware alsó kategóriás áron. Más kérdés, hogy sajnos a magyar pénztárca számára ez sem számít olcsónak. (Nem utolsó sorban azért, mert mire 35eFt-os készülék ideér hozzánk, lesz belőle 55eFt.)


Az MIUI-al is elégedett vagyok (a telóra telepített kezelőfelület, ami pont hogy nem átlagos Android feelinget kölcsönöz).


Csak azt nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e MI account-ot regisztrálnom. Jó az valamire? Valaki, tapasztalat?

2014. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

azért ne menjünk már le hídba egy kínai mobiltól, tényleg egy szar, az hogy nektek még nem volt jobb és fogalmatok sincs nem jelenti hogy jó

ovodások

2014. szept. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5/5 neked volt már ilyen márkájú telód, hogy ennyire tudod, hogy szar?
2014. szept. 30. 01:08
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, dehogy volt neki. Csak fikázza a nyomorékja. Nehogy azt hidd, hogy csamcsung vagy az LG jobbat gyárt, ráadásul azok is ugyanott készülnek, talán a csamu nem. Csak azokat jóval drágábban adják.

Menj el egy hülye nem vagyok boltba ott megnézheted, hogy milyen, vagy egy edigitalba.

2014. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

5:


Az, hogy mi a szar manapság erősen nézőpont kérdése. Ezek a "telefonok" számítási kapacitásban ma ott tartanak, mint pár éve a PC-k. Beépített fényképezőgéppel, internettel, GPS-szel, rádióval, pendrive-val, stb stb.

Egy technológiai csoda, hogy ilyesmi egyáltalán létezik. Szóval ebből a nézőpontból még a leggagyibb okostelefon sem nevezhető igazán szarnak, függetlenül attól, hogy épp hol gyártották. (A számítástechnikai eszközök/alkatrészek igen jelentős részét a távolkeleten gyártják, a Samsungot pl. Koreában - és egyébként szintén ők gyártják az iPhone-ok alkatrészeinek nagy részét is.)


Mindezt csak azért írtam le, mert el tudom képzelni, hogy egy mai fiatal számára csakis a legújabb, legdrágább készülék ér valamit, a többi mind "szar", de azért létezik ettől eltérő felfogás is.


Aki nem akar mondjuk 200+ ezer forintot áldozni egy okostelefonra, annak a Xiaomi Redmi 1s szerintem kitűnő választás. Hogy értsd, ennek a telefonnak a hardware specifikációja egy kicsit erősebb, mint az iPhone 5S. És nem csak elméletben (pl: ugyanaz a chipset van benne, mint a Samsung-okban, tehát nem valami noname cucc).


Ami pedig valóban meglepő, hogy viszonylagos ismeretlensége dacára ez egy valóban jól összerakott, jól működő készülék, és még szoftveresen sincs szégyellni valója (az MIUI szerintem kényelmesebben használható, mint az alap Android).

2014. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kufirc30 válasza:
25%
Tényleg nagyon jó a xiaomi és jó rá az alap miui is, de azt pakolsz rá amit akarsz. Ismerőseimnek gagyi telefonjaik vannak, vagy a vas vacak, vagy a rajta lévő android, vagy a kettő együtt. Aki azt mondja hogy az itteni csúcstelefonok jók azok egyszerűen hazudnak.
2014. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
1 éve használom a Redmi Note 4-em CSak a gond van vele. Vagy az aksit kell cserélni vagy a kijelzőt mert nem bírnak rá tenni egy Gorilla Glass-t. Most a csatlakozó rossz. NE VEGYÉL
2018. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!