Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma a GSM-ben azt mondták,...

Ma a GSM-ben azt mondták, hogy 140e-ért tudnak hozni új galaxy s5-öt, tmobile oldalán 190 körül van, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Kérdeztem a GSM-est , hogy mennyiért tudnának hozni ? és mondta hogy 140e , és mondta hogy várjak kicsit , lejebb görgette , és utána azt mondta , hogy 130-ért tud , kérdeztem hogy ez új teljesen ? azt mondta hogy igen ... hogy hogy olcsóbb egy független telefon mint pl. a tmobilés ? valamint honnanl ehet megbízható telefont venni ha nem t-mobiltól veszem ? mert GSM-ben már engem is ill. ismerőst is csesztek át ...

2014. szept. 29. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szürkeimportos, tartozékok nélkül, bolti garanciával simán lehet ennyi.
2014. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!