Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Nem müködik a Nokia...

Babyka925 kérdése:

Segítség! Nem müködik a Nokia Lumia 610-en sok funkció! Miért?

Figyelt kérdés
A baj hogy se játékokat se alkalmazásokat nem tudok letölteni sőt még a facebookon se kapok értesítéseket, üzeneteket. Már sikerült kapcsolódni a géphez és frissített magán mindent de a windows id be akkor se tudok belépni és visszaigazolni! Belépek a [link] ra aztán kijönnek az adataim meg h igazoljam vissza és kéri a kódot(nem jelszót). Nem vagyok egy analfabéta gépezés szinten de ezt ha lehet vagy képekkel vagy szájbarágósan mondjátok el. Xboxba már sikerült belépni de ott is akkor tudok letölteni ha visszaigazoltam. Fogalmam sincs miért??? (írás hibákért bocs 3-4 napja keresem a választ már csak ez nem sikerült és tiszta ideg vagyok)

#Windows #Nokia #Nokia Lumia 610 #visszaigazoló kód
2014. szept. 29. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


itt próbálkozz!

2014. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!