Andrew G. kérdése:

Nokia Lumia 925?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy karácsonyra meglepem magamat egy új telefonnal. A választásom a Nokia Lumia 925-re esette, mert nagyon jó képeket csinál, elég nagy a belső tárhelye, és mostmár szerencsére megfizethető készülék. A problémám az, hogy mindenhol utánanéztem: blogok, fórumok, tesztek. Csak az a baj, hogy a vélemények nagyon megoszlanak. Általában úgy szokott lenni, hogy minednhol van egy ügyeletes Windows Phone/Nokia utáló, aki mindig elbizonytalanít. Még is csak ez lenne az első ilyen telefonom, és azért nem olyan olcsó, hogy csak úgy vegyek helyette egymásikat. Szóval, elsősorban azoknak a válaszát fogadnám szívesen, akiknek ilyen készülékük van. Ééés előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. szept. 29. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyugottan vedd meg ! Jo a kameraja,eros a hangszóró, kijelző is szep, navigáció is jol mukodik, bongaszoje sokkal gyorsabb mint akármelyik androide.

En 1 honapja vettem ,es nagyon megvagyok vele elégedve.

2014. szept. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nejemnek van vagy fel eve, teljesen elegedett vele.
2014. szept. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy barátom ilyet használ, ő elégedett vele.
2014. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Még pár helyen körbekérdezősködtem, és a madarak azt csiripelték, hogy állandóan fagy, laggol és beakad. Erről mi a véleményetek? Ez egy olyan dolog lehet, ami esetleg az évek során alakul ki...?
2014. szept. 30. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom honnét szedik ,hogy akadozik-fagy-lagol. Nalam meg nem fordult elő ilyen.
2014. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Lumiákra ez nem jellemző.
2014. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz, elég nehéz elképzelni a Wondows Phone-ról, hogy,fagy, de azért bogarat ültettek ezzel a fülembe. :) Amúgy a telefon hogy bírja 1 és fél évnyi használat után? Ezt azért kérdezem, mert a mostani kis Samsung Galaxy Ace-m ennyi idő után kezd meghülyülni. Randomra elindítja a zenelejátszót, amikor éppen zenét hallgatnék, akkor meg ezt állítgatja meg... Na mind egy. :D
2014. okt. 1. 21:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egy Samsung ilyet csinál annak már tényleg.
2014. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na szóval. Most már biztos vagyok benne, hogy megveszem a telefont. DEEEE a a Telenornál minden Nokia Lumia 925 elkelt... remek. Remélem legalább karácsonyig visszahozzák. Még egy kérdés: van valami olyan alkalmazás az áruházban, amivel valahogy lehet rendszerezni a telefont? Egyszer kipróbáltam, és az speciel nagyon nem tetszett, hogy pl. a beállításoknál minden... úgy ömlesztve van. Ha jól emlékszem (nem vagyok benne biztos) akkor még abc sorrendben sincsenek az opciók.
2014. okt. 5. 22:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, megvetted?

Én tegnap rendeltem meg kártyafüggetlenül, gyári garanciával 60k-ért. Már korábban is nézegettem a telefont, de 80-90-ért kicsit sokallottam, valami kis Bt.-től hivatalos garancia nélkül meg nem mertem megvenni.

De úgy gondoltam 60-at már megér. Úgyhogy jövő héten várom a futárt.

Előtte nekem az Ace kistestvére a Gio volt, ami mára 2,5 fél év alatt (kicsit vicces leírni, de) teljesen elavult.

2014. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!