Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-on is meg van...

Windows Phone-on is meg van szabva hogy mekkora hely áll rendelkezésre alkalmazások számára?

Figyelt kérdés

Szóval Androidon ugye van egy adott terület amire alkalmazásokat meg játékokat lehet telepíteni.

Ami ha megtelik, törölni kell pár dolgot.

Windows Phone-nál mi a helyzet ?



2014. szept. 30. 11:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Mert itt ugye nem ír semmit hogy mennyi van még...

Ezek szerint itt nincsen határ ?

2014. szept. 30. 11:53
 2/12 anonim ***** válasza:
Annyit telepítesz amennyi helyed van.
2014. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kép azt írja hogy ugye 890 megát foglalnak el a cuccok...és aaaa 3,29 gigára annyit töltök le amennyit akarok igaz ?
2014. szept. 30. 12:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. A telepítő állományok általában egy tömörített fájlban vannak. Előfordulhat, hogy egy 5 megás telepítőfájl mérettel rendelkező alkalmazás letöltve és feltelepítve 20 megát foglal, erre azért készülj fel. Ja, és arra is, hogy egy adott telítettségnél lassulást fogsz tapasztalni...
2014. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"...és aaaa 3,29 gigára annyit töltök le amennyit akarok igaz ?"

Hányszor kell leírni hogy megértsd?

2014. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott hogy én nem bunkóztam.

Androidon is annyit telepíthetsz amennyi helyed van...csak az a hely le van korlátozva. És arra voltam kíváncsi hogy itt is, vagy sem. De ahogy látom a két kommentelő közül csak a másiknak sikerült felfognia hogy nem nagy unalmaimban teszem fel a kérdéseket.

------------

4-es válaszoló köszi !

2014. szept. 30. 14:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod hogy a 8.1-es frissítés után az sd kártyára is lehet alkalmazásokat telepíteni.

[link]

2014. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom :D

Bár egyenlőre nincs sok szükségem SD kártyára

Még bírja szerintem egy darabig XDDD

2014. szept. 30. 17:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Komolytalan vagy. És értetlen.
2014. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Legyen igazad :)

Minden elismerésem. A legokosabb embernek ^^

2014. szept. 30. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!