Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne iphone 5röl 5s-re váltanom?

Figyelt kérdés

Az ujlenyomatolvason kivül van valami nagy különbség a kettő között?

Miélött mondnátok hogy várjam meg a 6ot azt nem akarom megvenni mer drága, meg elhajlik vagy mi, meg kiáll a kamera a hátulján.



2014. okt. 1. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak a 6 Plus hajlik el. Amúgy 5-ről nem éri meg váltani.
2014. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Semmi értelme, nekem 5S van havernak sima 5.

Multkor mondtam neki h had nézzem már meg, ideadta és ha nemtudtam volna hogy sima 5, azthittem volna hogy az 5S-em nyomkodom :DD nemlehet észrevenni a külömbséget :)

2014. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

azér azt ne mond h nem vetted észre az 5snek van egy fényes kör a gombja körül XD

a sima 6 meg sokkal kevesebbet tud mind a plus, hihetetlen hogy cseszhették szét az iphonokat ezek a b.z.k akkor nemtom milesz megkell várnom az iphone 7et

2014. okt. 1. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy lesz iPhone 7?
2014. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Jajj hát alapból észrelehet venni, mivel a home gombon alapbol nincs rajta a négyzet.

De én a menüre gondoltam hogy siman van olyan gyors mint az 5S.

ha csak a menüt kéne néznem akkor, azthinném 5S mivan VAN OLYAN GYORS!!

vágenzi?

2014. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nemtom csak gondolom, jaja vágom
2014. okt. 1. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:

5s sokkal fejlettebb, mint az 5. Jobb a kamera (hiába azonos a felbontása, nagyobb az érzékelő, ezért kevésbé zajosodik, képfeldolgozó áramkör is javult, ezért lehet sorozatfelvételt készíteni, illetve "lassított" (120 FPS-es) videót), sokkal erősebb a processzora (utasításkészlete is ARMv7s helyett ARMv8, 64 bites), erősebb a GPU-ja, ami támogatja az iOS8-ban megjelent Metal API-t...

Mindezek ellenére, szerintem nem éri meg váltani, kivéve, ha jó áron jutsz hozzá (megbízható forrásból), és jó áron adsz túl 5-ön. 20-30-nál többet sztem nem ér meg a váltás, és ez is csak amiatt, mert 1 évvel tovább tudod majd használni.

2014. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem a legfrissebb OS van rajta, még lehet használni.
2014. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha hajlandó vagy lemondani a legfrissebb alkalmazásokról. iOS-t ugyanis sokkal gyorsabban frissítenek a felhasználók, mint bármely más platformot, emiatt fejlesztők is hamarabb kezdik el kihasználni az újdonságait, illetve csak a legfrissebb rendszert megcélozni. iOS6 támogatását pedig (ne feledd, bő 1 éve még az volt a legfrissebb!) tőlünk már nem is kérik a megrendelők. iOS8-at pl az AppStore-t használó felhasználók készülékeinek 46%-a futtatta egy héttel megjelenése után.
2014. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fontos alkalmazások régi iOS-en is mennek.
2014. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!