Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a magyar srácokkal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a magyar srácokkal nem jövök ki, de a külföldiekkel igen, érdemes lenne váltanom?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rohadtul emberfüggő, ne általánosíts.
2014. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
20 éve semmi nem történt, ellenben a külföldiek másképp állnak hozzám, ez nem lehet véletlen.
2014. szept. 5. 16:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Ember a külföldi is. Mindenhol van negatív és pozitív példa.
2014. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem veled van a baj!

Ez nem származás függő! -.-

2014. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tiszta a helyzet. Ismerkedj a külföldiekkel!
2014. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol van negatív, pozitív, ez így van.. Ne általánosíts, csak ismételni tudom önmagam. Nem vagy szerencsés, ahogy én sem.. DE attól még vannak normálisak, csak nem azt fogtad ki..
2014. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak nem egy előző kérdés ihlette ezt a kérdést?:D
2014. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a külföldi pasik nekem is jobban bejönnek. Kedvesebbek, és még tudják, hogy mi az, hogy romantika. Ja, és férfiasak, nem páwák.
2014. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 17:12

Ííííí, micsoda általánosítás! Bocs, csak még elég élénken él bennem a kép néhány osztrák HVCS-ről, úgy 2008-ból xD Meg a jelenlegi párom "udvarlásáról" is :DDD


Kérdező, ha úgy érzed, a külföldiekkel jobban boldogulsz, akkor próbálkozz náluk! Legfeljebb rájössz, hogy a külföldiekkel sem fenékig tejfel az élet. (Mondjuk néha már az is felüdülés, ha nem ugyanazokkal a szaros problémákkal kell foglalkozni.)

2014. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaja, mert a kulfoldiek csak dugni keresnek lanyokat, az 'itthoniak' pedig lehet, hogy epp nem...

Szoval csak gratulalni tudok, mert csak egy ejszakas kalandokra kellesz nekik ;)

2014. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!