Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell facebook alkalmazá...

Hogyan kell facebook alkalmazást tenni a mobilra? L/21

Figyelt kérdés

Mától megszűnt a 0.facebook és így telón nem tudok facebookozni. m.facebook jön be de az nagyon lassú. Bejön az, hogy telepítse a facebook alkalmazást, már csináltam is gmail címet mert azt kéri, de mégse fogadja el, próbáltam itt neten is és küldtek mobilra egy linket amire ráléptem, de csak egy videó és az se jön be..

Sony Ericsson xperia x8-as telóm van, Domino Net Plussz M mobilnetet töltöttem le, eddig így neteztem.

Ha az m.facebookot használom nagyon gyorsan leveszi a pénzt majd? Valaki segítsen légyszives, nagyon nem értek ehez.



2014. okt. 1. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha van neted, nem fog penzt levenni, csak adatforgalmat.

Amugy a Play aruhazat nyisd meg, ird be, hogy Facebook, nyomj ra, aztan telepitsd.

2014. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy play áruház, úgy van, hogy market de arra is ha rálépek meg kell adni gmail cimet meg jelszót, és hiába csináltam már vagy 3 gmail fiókot egyiket se fogadja el :S
2014. okt. 1. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Regisztralni regisztraltal? Kitalalsz egy Gmail fiokot, megadsz nevet, jelszot, regisztracio, majd bejelentkezel. Ha ez nem megy, nem tudom mi lehet a baj. Ha ez volt, akkor innen tovabb, ahogy fent irtam.

2014. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen regisztráltam többször is, de egyiket se fogadja el a telefon, pedig neten be tudok lépni mind 3ba. Mindegy, azért köszi a segítséget :)
2014. okt. 1. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :)

(Meg mindig ugyanaz vagyok. :D)

2014. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tölsd le netről gépre az alkalmazást.

De elsőnek a telefonodan van Fájkezelő?(appmanager vagy File manager)

Ha nincs akkor az gáz.

Mivel letöltöd netröl a facebook app-ot és utána a telót összekötöd a géppel és ráhúzod az appot a telefonra.

Eddig oké rajta lessz de ittjön képbe az Appmanager/Filemanager, mivel az managert megnyitod és ott kikell keresned a felrakott facebook appot, ha megvan akkor rámész telepítés és tádáám rajta is lessz.

Viszont ha nincs app manager akkor fogalmam sincs mert én mindigg azzal telepítek külső forrásból(Számítógépről) a fajlokat amit énsem tudok letölteni.

Ennyit tudtam segiteni, ennél egyszerübben nemtudom leirni.

De ha kérdésed van szivesen válaszolok rá! :)

2014. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!