Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Hunbula kérdése:

Milyen telefont érdemes venni? IPhone?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni az új iPhone-t? Annyian szidják... Azon a pénzen akkor vegyek mást? Kíváncsi vagyok, ki mit ajánl, mik a tapasztalatok? Melyik telefonnak mi lenne az előnye, hátránya?

Mindenkinek előre köszönöm, remélem sok hasznos vélemény érkezik :)



2014. okt. 2. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Megy a vita megy :D

Hát kérdező elmondom az én tapasztalatom.

3 napja van meg az iPhone 5S-em és előtte androiddal szenvedtem.

Egyszerüen az iPhone gyors stabil gördülékeny.

A kijelző szép, a kamera tökéletes(én elvárásaimnak) annyira érezni mikor a kezembe van, hogy egy minőségi telefont fogok hogy az hihetetlen.

Soha tobbet android!

2014. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Eldöntöttem, 5s-t fogok venni, pont elég lesz az igényeimhez és nem is a legdrágább. Remélem beválik, és gyors lesz kevés fagyással, mert a jelenlegi telefonomban nagyot csalódtam. Köszönöm a segítségeteket a véleményekkel, adom a zöld kezeket :)
2014. okt. 3. 13:08
 13/14 anonim ***** válasza:
sebességteszt [link]
2014. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Pöro válasza:

Azt is vedd figyelembe hogy az Iphone IOS op. rendszert használ... A haverjaim akik IOS használnak azt mondták h 2 év alatt egyszer sem fagyott le, és nem is lassúlt be.

Az Iphone 5s 2 magja felér androidba 4 maggal, a ram lehet hogy 1 gb, de nem androidos alkalmazásokat használ.

És megint az 5s-ről beszélek, mert azt ismerem, 120 képkocka, a 4k-s felvevők is ezt tudják. És fontos hogy nagy, vagy kicsi készüléket szeretnél. Hallottam hogy az Iphone 6-ból ki spórolták az anyagot, a kameráján az a valami domború fém szerűség sem a legjobb, hogy ott van.

2014. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!